SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204454

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od danego gościa możesz dostać tylko 1 soga w danym dziale, każdy następny - nie wchodzi - taką informację powinno wyświetlić userowi, który Ci chce dać soga.
Jesli user nie ma przedłużonego abonamentu ( co można zrobic zmieniając coś w swoim profilu lub dokonując zakupów w sklepie sfd) - też nie może Ci dać soga. Innego powodu nie ma.
No ale widzę ,że i Twój abonament jest z datą daaawno temu, więc i Ty sogów skutecznie dawać nie możesz ...np. mi teraz

Tu Banan wyjaśnia wszystko:
https://www.sfd.pl/Abonament_i_SOG-t569609.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Od danego gościa
ekhem

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..., tudzież gościówy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
no
ja mam na boksie ubaw, bo jestem jedna a trener ma w zwyczaju mówić "i walimy takiego typa po mordzie" i też jest tylko takie "ekheeem" na całą sale a potem głos roześmianego trenera "albo taką typiare"

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to daj tego soga


koorwa nareszcie po zajęciach jestem, teraz zjeść i odpoczywać, bo po zajęciach na polibudzie to jak warzywo sie czuje, byle do treningu sie ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
a ty raKhu1 cwaniaku jeden jak się tak autopromowałeś w dziale Ladies Sfd że najprzystojniejszy użytkownik SFD to żadam udowodnienia

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W swoim czasie, jak już pisałem nie musze udowadniać Swoją drogą bić mnie tam chcieli weź tam im wpadnij i powiedz żeby mnie nie ruszali bo będą mieli z Tobą do czynienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
raKhu1 tylko jest jeden problem Ja nie bije kobiet no chyba że to był mężczyzna to chętnie mu wkulam w Twojej obronie

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raKhu1 cwaniaku jeden jak się tak autopromowałeś w dziale Ladies Sfd że najprzystojniejszy użytkownik SFD - no comments..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium