SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204557

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Jeśli chodzi o wczesne MMA to zdecydowanie bardziej jaram się pridem. Jakiś przyjemniejszy klimat i ta niesamowita oprawa. Szkoda że jeszcze wtedy nie siedziałem w SW bo pewnie nie byłoby nic lepszego jak wstać rano i na żywo oglądać takie show. Japońce byli w tym najlepsi, a jeśli chodzi o UFC to do wszystkiego co jest trzymane przez amerykańców mam spory dystans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
bulletskat tabata to taki HIIT tylko z użyciem hantli,sztangi albo własnego ciała. Interwały tylko zamiast biegać to jak najszybciej wykonujesz jakieś ćwiczenie. Jak cię to interesuje to poszukaj na forum, są tematy odnośnie tego treningu.
Puar w jakiej kategorii wagowej byś startował? Bo może kiedyś spotkamy się w oktagonie

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
http://


Pride oh pride...
Dzieki mr B :P
a co jest lepszego w jabolu np niz kre-alkalynie?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dymek dzięki, poszukam coś po weekendzie na ten temat i może zacznę to ćwiczyć. Ja się przymierzam do WW żeby zrzucić GSP z jego tronu więc jak coś to do zobaczenia w klatce. Dobra spadam, miłego weekendu i ostrej nayebki na ostatkach

PS Deweq extra ten filmik

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-26 17:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Kre-alkalyn to niby lepsza wersja mono, nie trzeba go aż tyle brać żeby były takie same efekty- to jest teoria. W praktyce ludzie raczej nie widzą żeby to było lepsze. A jabłczan jest silniejszy od zwykłego mono.
Ja z moim niezbyt imponującym wzrostem(168cm) to pewnie będę walczył w lekkiej albo piórkowej Ktoś musi w końcu zniszczyć Aldo
PS. Ludzie jak wam się nie chce poszukać trochę na tym forum

Zmieniony przez - Dymek192 w dniu 2010-11-26 17:23:22

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
heh:P taki sam wzrost :P c*** ale na dowodzie wpisałem se 170 xDhaha
to sie spotkamy xD kto pierwszy sie dobierze do aldo wygrywa

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja jestem trochę wyższy, ale też trochę lżejszy Też chcę na***ać dla Aldo

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No tylko pamiętaj, że nie walczymy ze sobą przed walką o pas. Trzeba w końcu zrobić main event dwóch polaków o pas UFC Walka stulecia w polskim MMA. Tylko najpierw muszę zacząć wogóle trenować, a to dopiero od przyszłego października jak pójdę na studia. U nas na wsi nie ma klubu a w najbliższym mieście(26km) niezbyt mi pasują godziny treningów

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Ale by była historia jak byśmy sie tak spotkali po latach... łaaaa... marzenia :P
Chociaż ja bardziej myślałem o LW :P wiec ja bede gonił frankiego:P albo mynarda juz niedługo pewnie:P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Zobaczyłeś, że będzie konkurencja to się boisz po prostu Wiadomo, że w LW więskza rywalizacja(chyba). Sam akurat do jakichś szczupłych nie należę i te 70kg to dla mnie optymalna waga po zrzuceniu 2-3. A zbijać do 66 chyba nie miałbym uporu takiego. Lubię dobrze zjeść Ale chodzi o to, żeby tego Aldo poskładać

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium