SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204462

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Ja to wogóle słyszałem, że mają powstać dwa nowe programy tv: "Stand up, zabij mnie prostym", w którym ochotnicy będą walczyć z Pudzianem, a publiczność w studio ma guziki i to oni zdecydują kiedy walka zostanie zakończona, a drugi program to "Dlaczego ja?". Niby tytuł znany ale zmienią się zasady. Zamiast puszczać historię, Mariusz będzie chodził po ulicy i szukał sobie przeciwników. Mogą to być zwykli ludzie, gwiazdy, a nawet politycy. Jedna główna sprawa- przeciwnik którego wybierze Pudzian, nie ma prawa odmówić walki, Pudzian i tak będzie bił.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Haha



Aaa rozkmińcie to

http://img832.imageshack.us/i/andersonsilvarapeo.gif/

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-21 14:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Moje życie już nigdy nie będzie takie samo....

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Tak wogóle to postanowiłem spróbowac zimnych kąpieli:) dzisiaj 3 zabieg wskoczenia do lodowatej wody za mną. Na razie sobie w domu robie raz w tygodniu - robie 10min rozgrzewki, wskakuje do wody na 1min, wychodze i 5min znowu jakiejś formy rozgrzewkijednym słowem morsuję w domu powiem wam że świetnie orzeźwia taka kąpiel. 3tyg temu to zacząłem dzisiaj 3cia niedziela i chyba na stałe taki zabieg wprowadze w życie :)

tu taki artykuł, troche zawile pisany ale dobrze się czyta:
[http://www.adalex.alpha.pl/zimna.html] 

Na zime mam zamiar wskoczyć do jeziorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
ja *******e co za czasy, zero jakiegokolwiek honoru i zasad
koles odklepuje, a nawet godnie nie potrafi przegrac i dalej szuka zadymy
*******nie sobie taki tatuaz, pochodzi na silke i zgrywa cwaniaka

"świetnie orzeźwia taka kąpiel"

a kuska wbija sie w podbrzusze? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
raKhu1 Ja w tym roku jak jeszcze lato było chodziłem pod zimne prysznice ale nie tak jak ty po prostu brałem prysznic lodowatą wodą jak pojechałem nad jezioro (początek lata) wbijam pierwszy do wody i mówię że za***ista woda kumple wbijają do kolan i się trzęsą z zimna.
Ogólnie fajne uczucie po takim prysznicu kąpieli ale w zimę to mi się nie chce tego robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Rakhu1 jaj Ci nie odmroziło? Uważaj żebyś się nie rozchorował.

Dobra pora iść się ogolić, umyć buty i niestety kolejny ciężki tydzień mnie czeka. Wam jak i sobie życzę powodzenia i na studiach, szkole i pracy bo nikt nie ma łatwo pewnie . Dobranoc i do usłyszenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium