SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204501

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec zapytam tu:) skad mam wiedziec jaki rozmiar ochranaiczy na piszczele mam zamowic?:d (manto)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Siwy najlepiej to byś sobie kupił gdzieś na mieście.

Cyran to prawda że na studiach można sobie ustawić plan lekcji pod siebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bullet kooorwa tak i co jeszcze to chyba tylko na zaocznych za które dosyć zapłacisz. Na dziennych cie przydzielą do grupy i masz chodzic tak jak plan ułożą i tyle.

ja tez zaczynam teraz keirunek trudny dosyć, a mi sie tak nie chce że szok, nie wyobrażam sobie siebie uczącego sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
o to chodzi , ze u mnie w miescie nie ma:( wzrost 175-6 waga 65 to M bedzie dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz L
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No to kapa! Treningi będe miał o 17 a ciul wi jak zajęcia. Witaj w klubie mi wszyscy mówią, że na tej filologi sobie nie dam rady bo nawet laureaci jacyś nie dawali sobie rady. Jak sobie pomyślę o nauce to mnie skręca.





Kawał dobrej nuty.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-09-05 17:25:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar a będziesz tez kopac sie po jajach i gryźć?

Czemu akurat siebie?

Puar. Ja od tego miesiąca idę na Muay Thai. Kurva ostatnio zmieniam dyscypliny jak na pięcioboju hahaha ale jestem już stary 19 lat i pora zostać w jednej sekcji na dłużej. Doszlifuję swoją marną stójkę w sekcji u trenera Barana i jazda. Drżyj Andersonie przed moją stójką

Hehe. Przypadkiem nie byłeś zapisany na mma niedawno?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-09-05 17:39:11

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna sprawa, spróbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No byłem byłem ale z powodu pewnej kontuzji jeśli tak to można nazwać zrezygnowałem i tarzanie po ziemi na razie nie wchodzi w grę. Na MT przynajmniej nie będę się musiał za dużo schylać więc powinno być gites. Z krzyżami coś mam, że mnie nieustannie bolą. Czasem mniej, a czasem kurevsko. Dobra ja złaże już z tego kompa bo tu korzenie zaraz zapuszcze Baj baj bojz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
plan pod siebie to chyba na eksternistycznych bo na dziennych nie ma bata żeby coś takiego przeszło, ja w każdym razie pierwsze trzy lata to miałem zlew na wszystko no ale niestety spadłem o rok przez to nie ma się co spinać, każdy egzamin można poprawić a jak się dogadasz to może nawet więcej niż raz a jak już cię skreślą to zawsze zostaje reaktywacja, w poznaniu na polibudzie 1000zl taka przyjemność i zaczynasz na ostatnim zaliczonym semestrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium