SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204599

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9937
No tak Rakhu ale wygrał i to się liczy tak samo można powiedzieć że Maia unikał konfrontacji w stójce jak by Maia był lepszy to by go sprowadził do tego parteru i tam go docisnoł ale Silva błaznował czy nie ale wygrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale Mai nikt nie stawia w czołówce najlepszych zawodników. Przeczytaj jeszcze raz o co mi chodzi. Anderson nigdy nie był najlepszym zawodnikiem p4p i nie będzie, a stawianie go wyżej od GSP czy Fedora jest po prostu śmieszne. Denerwuje mnie to całe podniecanie sie nim i gadanie że by pokonał GSP w WW czy Shoguna w LHW chvja by im zrobił, no może Shogun by miał z nim problem ale GSP by go poddał albo zależał i tyle.

z resztą wydaje mi sie że zawodnik wymieniany wśród najlepszych powinien miec inny pomysł na wygraną niż pajacowanie i unikanie zwarcia ze znacznie słabszymi w teorii od siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Chvj mnie obchodzi czy wlazł Mai do gardy czy nie, mógł go po prostu sklepać, a nie ćwiczyć downa.

NIkt by się wtedy nie czepiał.



Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2010-06-21 21:52:18

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chvj mnie obchodzi czy wlazł Mai do gardy czy nie, mógł go po prostu sklepać, a nie ćwiczyć downa.

jop, dlatego sie go czepiam dobra zostawmy go w spokoju zobaczymy co z Sonnenem za show wymyśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Dana prowadzi negocjację z tym mutantem. Myślę, że sporo mógłby namieszać w wadze koguciej nokautując tym zyebanym głosem. Chętnie bym go rozniósł.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-06-22 16:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nudzisz sie co co ty wrzucasz chłepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
bulletskat przyznaj że jesteś kryptofanem boskiego justina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
bulletskat ja *******e

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium