SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 237799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Nie jest źle ;) Real jak zwykle lamusa dostał, ale jedyną lipą jest to, że Barca gra w ten sam dzien co bayern-juve, 2 mecze naraz cięzko obejrzec ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Dokładnie. Zwłaszcza w tej edycji mieli jak na razie samych lamusów. Barca jak zwykle pod górkę

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
PSG bez Zlatana raczej nie zagrozi na poważnie Barcelonie. Tak więc losowanie jest dobre. Chociaż przekonamy się czy Barca nie zlekceważy rywali ;)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
dlaczego Zlatan nie zagra??

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
za czerwoną kartkę z Valencią
ale w rewanżu będzie mógł zagrać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
myślałem, że tylko jeden mecz będzie miał zabrany.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
dwa mecze mu wlepili

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
Niestety Puyi wylatuje nie wykluczone że do końca sezonu


FC Barcelona w komunikacie za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowała, że Carles Puyol przeszedł artroskopię kolana w celu oczyszczenia prawego stawu kolanowego. Operację przeprowadzili dr Ramon Cugat oraz dr Ricard Pruna w klinice Quirón w Barcelonie.

Ramón Cugat i Ricard Pruna, lekarze odpowiedzialni za kontuzję kapitana FC Barcelony, Carlesa Puyola, pojawili się na konferencji prasowej, aby podzielić się szczegółami na temat operacji obrońcy i terminu jego powrotu.

„Okres nieobecności będzie zależny od niego. Możliwe, że za półtora miesiąca poprosi nas o zgodę na grę. Nie wiem, czy to będzie za półtora miesiąca, za dwa, czy za trzy. On chciał jak najbardziej przyspieszyć operację. To jest Carles, znacie go. Jeśli mu powiesz, że może zagrać za cztery miesiące, on będzie chciał wrócić już po dwóch".

Jeśli można przesunąć termin zabiegu, tym lepiej, ale czasami jest to niemożliwe. Nieobecność? Będzie mógł wrócić pod koniec sezonu. Może też współpracować z drużyną w szatni. Są osoby, które wiedzą jak przekazywać tę energię mentalną. Jeśli możemy mieć go dzisiaj, to lepiej niż jutro, ale o wszystkim zadecyduje kolano".

Rehabilitacja

„Jeśli chodzi o kolana, to zostawilibyśmy je na kilka miesięcy w spokoju, żeby wróciły do pełnej sprawności. Może to trwać sześć tygodni, cztery, czy osiem, ale powiedziałem mu, że powinien dać kolanu trochę odpocząć. On już powiedział Brauowi (fizjoterapeuta FC Barcelony), że chce natychmiast zacząć pracę".

„Carles to urodzony zwycięzca. Kapitan Barçy. Osoba taka jak on pokona to zawsze. Człowiek jest optymistą, a w szczególności, gdy przebywa z ludźmi takimi, jak on. Oni są zrobieni z innej masy? Nie, są sportowcami z dużą masą mięśniową, którzy dużo pracują i jeśli dodatkowo mają taką siłę mentalną jak Puyol... On ma wielką energię mentalną. Stan psychiczny jest bardzo ważny".

„W dzisiejszych czasach mamy substancję, które pomagają w powrocie do sprawności, szczególnie w przypadku chrząstki. Dałem mu przykład Luisa Enrique, który miał dużo poważniejszą kontuzję niż on. Luisowi powiedziałem dwie rzeczy: albo szybciej wrócisz do gry albo lepiej wyleczymy kolano. Puyol wybrał to pierwsze. Carles jest z tych, którzy za cztery tygodnie już chcą grać".

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
tutaj ciekawostka dotycząca kontuzji Puyola ( jak ktoś umie hiszpański)

-wszystkie kontuzje

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-03-16 20:20:40

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium