SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 238367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Cris Thug
Ja tam się w sumie ciesze,lubie go


tak szczerze za co ?
bramek nie strzela , ladnie nie gra, charakteru nie ma (albo w sumie ma ale nie taki co na plus u niego mialby dzialac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Z tego co mówił Zubi jakiś czas temu,to odejdzie około 12-13 grajków.Nie ciężko też imo,się domyśleć jakich (jeżeli się śledzi co "w trawie piszczy").

VV,Villa,Afellay,JdS,Muniesa,Cuenca (chce zostać w Ajaxie),Fontas,Rafinha (wypoż.),Sergi Roberto (wyp.),Abidal (chce grać jeszcze ze sezon,a u nas to niemożliwe.Wiec odejdzie i za rok wraca do klubu,i bedzie cos robił w klubie.Może trener FCB B),Pinto (podobno jest spora szansa ze odejdzie),Keirrison?,Bojan.Montoya i Bartra wątpię by chcieli kolejny sezon spędzić na trybunach,zwłaszcza gdy tak jak Martin ma się oferty z Liverpoolu czy Interu.Zapewne kogoś pominąłem...

tak szczerze za co ?
bramek nie strzela , ladnie nie gra, charakteru nie ma (albo w sumie ma ale nie taki co na plus u niego mialby dzialac)

Bo mam słabość do gościa (no homo.),poza tym widać progres formy u niego,ostatnie 7 meczy to 6 goli i 5 asyst oraz zaczyna brać ciężar na siebie gry. U mnie ma jeszcze kredyt zaufania,jak wielki to się zobaczy w "praniu".Poza tym sprzedać można zawsze,gorzej jak złapie forme(a sa przesłanki ku temu) gdzie indziej i zacznie się żałowanie typu,trzeba było dać mu jeszcze sezon.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-27 22:50:52

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-27 22:52:53

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ale to odpowiedziales dlaczego nie sprzedalbys (na chwile obecna) a nie za co lubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Bo nie z czaiłem pytania . Nigdy się jakoś nie zastanawiałem głębiej na tym. Po prostu wzbudza u mnie większą sympatie niż inni np.Valdek,Pinto czy Song .No ale gdyby musiał podać.To z tego co wywnioskowałem na podstawie wywiadów,konferencji,wypowiedzi ludzi z szatni czy jego otoczenia.To skromny,cichy chłopak który stara się robić swoje i nie szuka głupich wymówek na temat swojej formy czy porażki w danym meczu.Wie że musi się koniecznie poprawić i z całych sił stara się to zrobić.

Podobno ma przyjść jeszcze 1 napastnik,taki ktoś a'la Larsson.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-28 13:07:51

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pytam bo zwyczajnie zdziwiony jestem sportowo szalu nie robi do tego jeszcze irytuje jego zachowanie , ciesze sie nie trafil do United bo podobno Alex byl mocno nim zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Z tym że ,mnie przy ocenie tego lubię,ten mi jest obojętny a tego nie lubię,poziom czysto sportowy mało interesuje,Bo gdyby miał się opierać na grze to Torres nie mógł by być w 3 moich ulubionych grajków.

Z tego co pamiętam to City tylko złożyło oficjalną ofertę za niego,zresztą oferowali Udinese jak i samemu Alexisowi sporo większą kasę od Barcy.

irytuje jego zachowanie
A konkretnie co?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Gdyby Alexis zagrał na skrzydle w United to byłby kotem, a United mieliby w tym sezonie piłkarza, który nie musi przekładać piłki za każdym razem na prawą nogę. Nie pierwszy zawodnik, który ma problem ze stylem gry Barcy. W United pokazałby co potrafi.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
A konkretnie co?

symulowanie , machanie raczkami itp.


nie wierze zeby byl taki dobry inna sprawa ze United w tym sezonie skrzydlowi strasznie pod kreska Valencia jeden z najgorszych w tym sezonie, Young ciagle kontuzjowany, Nani podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
symulowanie , machanie raczkami itp.
A tam,to robi akurat co drugi zawodnik

Się nie przekonamy (chyba),w Udine był przekocur...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564

4' Villa
14' Cesc
16' Montoya
52' Iniesta
Morales 56'

Pierwsza połowa to całkowita dominacja,więc jeżeli ktoś jest fanem Barcy to fajnie się oglądało.Natomiast druga część spotkania,znacznie lepsza w wykonaniu Malagi,ale to bardziej wynikało z naszego rozluźnienia.Szkoda że Abi w swoim ostatnim meczu zagrał tylko 15min... .Sezon kończymy z 100pkt. na koncie ,i tym samym wyrównujemy rekord pkt. Realu.Jak dla mnie sezon całkiem dobry,gdyby nie blamaż z Bayernem ,rzekł bym że bardzo dobry,w końcu nie co sezon zdobywa się 100 pkt. i wykręca się 15 pkt. przewagi nad Realem.







Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-06-01 21:33:00

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium