SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 238635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Puyol Alba - Xavi Busquets Cesc - Pedro Messi Iniesta

Bench Barcelona: Pinto, Montoya, Mascherano, Song, Thiago, Alexis, Tello

Milan line-up (official): Abbiati - Abate Mexes Zapata Constant - Montolivo Ambrosini Muntari - Boateng Pazzini ElShaaraway

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 239
Balotelli nie gra ??!! ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Grał przecież w LM w barwach City, więc nie może grać już w tym sezonie w barwach Milanu, proste jak budowa cepa.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
ława Milanu; Amelia, De Sciglio, Yepes, Traoré, Cristante, Niang i Bojan.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 239
Ano przepraszam, nie pomyślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
pany dajcie steama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
tvp1 nie masz ?

http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html 

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
Może gdyby Zapata wziął piłkę w obie ręce podszedł do sędziego i powiedział "widzisz ma piłke w rękach" to zauważył by ją,kompletnie nie czaje po co są ci sędziowie za bramkami bo to już nie pierwszy raz kiedy są kompletnie bezużyteczni.Milan zasłużył na pewno na wygraną ale wygrana 1-0 a 2-0 to jest wielka różnica.Powtórka z Grenady gdzie gramy powoli i środkiem jakby skrzydła nie istniały.Nie rozumiem braku zmian, Pedro kompletnie w 2 połowie nie widoczny (ja bym wpuścił Tello za niego).Będzie ciężko awansować... (zwłaszcza że czeka nas maraton z Realem)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Tym razem wyjątkowo to kibice Barcelony mają okazję poczuć jak boli błąd sędziego na niekorzyść swojej ulubionej drużyny .
Fajnie , że taki wynik, bo będzie ciekawy rewanż, mam przeczucie, że jednak FCB sensacyjnie nie odpadnie i zdoła doprowadzić do 2-0

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Maranot, nie maraton, jeden mecz wazny w Pucharze Króla za tydzień, mecz ligowy o kant dupy rozbic bo Real ma juz pozamiatane.
Z taką grą jak dzis to Real na stojaka wygra. Sędzia frajer to jedno, a drugie ze Milan zasłużył na wygraną. Xavi od 2005 nie miał tylu niecelnych podań i strat w meczu. Messi cień siebie, Fabregas nic Buskets i Puyol imo najlepiej noi Albe i Pique bym dorzucił.
Alexis powinien jak najszybciej jak ma honor pakowac sie i po sezonie odejść. Nie ma chvja ograc 3-0 Milan w rewanzu. Takze w Mediolanie mogą swietowac. Ciekawi mnie co by było gdyby był trener na ławce rezerowych, bo Roury (vel Gmoch) raczej takowym nie mozna nazwac, predzej statystą.
Ale od gdybania to są fani innej druzyny

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium