SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 237152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Ok,ale nadal nie tłumaczy to co ma w pełni ukształtowany zawodnik jakim jest Kristianu do młodziaków a tym bardziej gościa który by nie znalazł miejsca w Juvenil A

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
mowie ze roznica miedzy Isacc Cuenca i Tello nie jedt tska duza i oczywista jak %miedzy Cr7 a Grzeskiem

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
A ja mówię że się nie porównuje Maserati do Poloneza


Kolejne rekordy na celowniku Messiego

- Messi ma 6 trafień mniej od Césara, najlepszego strzelca Barçy w historii La Liga: Argentyńczyk ma na koncie 184 gole w rozgrywkach ligowych i tylko sześciu brakuje mu do wyrównania osiągnięcia Césara Rodriguéza, do niedawna najlepszego strzelca w historii FC Barcelony, który swój rekord ustalił grając w latach 40. i 50. ubiegłego stulecia.

- Jeszcze 7 goli do wyrównania jego najlepszego dorobku bramkowego w pierwszej połowie sezonu: W ostatnim sezonie Messi zdobył 22 bramki przed dojściem do półmetku sezonu ligowego. Obecnie ma na koncie 15 goli i do pobicia swojego osiągnięcia brakuje mu tylko ośmiu trafień.

- 10 goli do pobicia rekordu Müllera:
Tym razem chodzi o liczbę goli strzelonych w meczach oficjalnych w jednym roku kalendarzowym. Po pobiciu rekordu Pelé, który w 1958 roku zdobył 75 goli, Messi ma już przed sobą tylko rekord ustanowiony przez Bomber der Nation, który zdobył 85 bramek w 1972 roku. Messi ma jeszcze 10 meczów aby przejść do historii.

- 1 gol od zostania najlepszym strzelcem klasyków: Ostatnie dwie bramki Argentyńczyka przeciwko Madrytowi sprawiają, że został mu tylko jeden gol do zrównania się z najlepszym strzelcem w historii Gran Derbi, Alfredo di Stéfano. Najbliższa okazja nadarzy się jeśli Barça spotka się z Realem w półfinale Copa del Rey albo później dopiero w meczu ligowym

- 74 gole do rekordy Alcántary: W tej statystyce brane są pod uwagę bramki zdobyte w meczach oficjalnych i nieoficjalnych, a pobicie i tego osiągnięcia jest już tylko kwestią czasu. Messi został już najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony biorąc pod uwagę tylko mecze oficjalne (lepszy od Césara), a jego kolejnym celem jest rekord ustanowiony przez Paulino Alcántarę, który zdobył w sumie 369 goli dla Barçy. Wliczając mecze nieoficjalne, licznik Messiego znajduje się póki co na pozycji 295 trafień.

- 67 goli do Telmo Zarry, najlepszego strzelca La Liga: Messi znajduje się już na liście dziesięciu najlepszych strzelców Primera División i tylko 67 trafień dzieli go od osiągnięcia legendarnego zawodnika Athletic Bilbao. Dziewiąty i ósmy w rankingu są Santillana (186 goli) i Mundo (195), których wkrótce Messi powinien prześcignąć. Jak wspomnieliśmy, Leo zdobył do tej pory 184 gole w lidze.

- 17 goli do Raúla, najlepszego strzelca Ligi Mistrzów: Jak na razie, Messi jest trzecim najlepszym strzelcem w historii tego prestiżowego turnieju z 54 golami na koncie. Już wkrótce może stać się drugim pokonując Van Nistelrooya, który ma 56 bramek. Wtedy zostanie przed nim już tylko żywa legenda Realu Madryt, która pochwalić się może dorobkiem 71 goli.


Jak dalej będzie tak pykał jak do tej pory to max 2 sezony mu zajmie pobicie wszystkich tych rekordów

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-11-14 18:15:30

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Alexis kontuzjowany podczas meczu z Serbią

Ostre wejście Serba w nogi Chilijczyka było na tyle poważne, że Sánchez musiał opuścić boisko. Zastąpił go Angelo Henríquez. Zaraz potem ze Szwajcarii, gdzie rozgrywany był mecz nadeszły wiadomości, że na prawej kostce zawodnika Blaugrany pojawił się krwiak i wielka opuchlizna. "Ma kostkę jak piłka" - skomentowano wygląd jego stopy.

W szatni okazało się, że kostka Alexisa jest cała sina. Pierwsze testy wykazały, że Chilijczyk doznał skręcenia w prawej kostce, ale po samym siniaku trudno ustalić stopień skręcenia. Napastnik przyjedzie w czwartek rano do Barcelony i wtedy sztab medyczny klubu przeprowadzi dalsze testy.


Ja piernicze znowu kontuzja,i to teraz kiedy wydawało się że łapie forme





Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-11-15 01:56:11

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Heh pamietam jak dzis 1 brameczke Leo w lidze po asyscie Rooniego
a juz tyle nastrzelał

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Fajnie, że go wszyscy wychwalają, zachwycają się nim i jest na ustach całego świata, ale co on by zrobił bez tych dwóch pozostałych panów na zdjęciu? nic- LM sam meczów nie umie wygrywać, taka jest prawda. I widoczne to jest choćby w Reprezentacji Argentyny. Oczywiście jest to genialny piłkarz, ale jest bardzo uzależniony Xaviego i Iniesty, Ronaldo np. potrafi sam wygrywać mecze i bez niczyjej pomocy robić prawdziwą różnicę, choć nie mówię że jest lepszy od Argentyńczyka.
Messi raczej niezasłużenie dostał 3 złote piłki, e facto co najwyżej powinien otrzymać 1, rok 2009 powinien dostać Xavi według ekspertów z całego świata, rok 2010 absolutnie Snejider który miał lepszy rok od LM i poza tym Messi nie grałw tym roku tak świetnie by zasłużyć na tę nagrodę. Za poprzedni rok, zgadzam się , zasłużył, choć równie dobrze piłkę mogli dostać Iniesta i Ronaldo, i nie byłaby to niespodzianka.
Tu właśnie chyba widać że ci piłkarze, trenerzy i dziennikarze, kierują się tym kogo lubią, większość światowych eks[ertów faktycznie nie bazującyh na tym, kogo lubią twierdzili że nie Messi powinien dostać złotą Piłkę.
A za 20 wszystkie młode dzieciaki, które nie żyły w tych futbolowych czassach, oglądną kilka filmików na yt, popatrzą na osiągnięcia i powiedzą, że to najlepszy piłkarz w historii. A taki Xavi i Iniesta co najwyżej będą wspominani, taka jest prawda panowie.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Wyjdź bo pierzysz takie głupoty że głowa mała


Alexis Sánchez - 4 tygodnie KO

Badania medyczne potwierdziły, że Alexis ma skręcone więzadła poboczne w prawej kostce. Jeżeli przewidywania lekarzy sprawdzą się, napastnik nie będzie mógł zagrać w siedmiu lub w ośmiu spotkaniach FC Barcelony: Saragossa, Spartak Moskwa, Levante, Deportivo Alavés, Athletic Bilbao, Benfica Lizbona, Betis Sevilla i Atlético Madryt.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Czy ja wiem czy to są głupoty..
Może dla Ciebie, bo jesteś fanem FCB/
nie kwestionuję umiejętności Messiego bo jest piłkarzem na pewno wybitnym, ale to co nie tylko ja myślę w kilku sprawach zawarłem."
I nie kieruję się tutaj żadną nienawiścią czy miłością do innego klubu

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2012-11-15 17:06:54

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
I nie kieruję się tutaj żadną nienawiścią czy miłością do innego klubu
A ja jestem Shaquille O'Neal

Czy ja wiem czy to są głupoty..
Oczywiście że są zresztą nie pierwsze i pewnie nie ostatnie.

Co do reszty to szkoda czasu na rozpisywanie się,bo ma trylion ciekawszych rzeczy do roboty niż wdawać się w kolejną jałową dyskursie tak jak ta o Lewym

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649

głupia dyskusja mowisz .....
mam swoje zdanie.
i to nie jest glupota

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium