SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 237752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
lepsze 0-3 niz 0-5

Jak tak się licytujesz na wyniki to lepsze 0:5 niż 11:1

Co do dzisiaj, Real zmiażdżył Barcelonę w każdym aspekcie gry i nie ma co do tego dwóch zdań.

BTW, Pepe mistrz? Gratuluję "Jordiego Albiego"



Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2013-02-26 23:17:11

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
11;1 nie jest uznawane przez fifę(tylko nie świadomi fani Realu ten wynik uznają),gdyż Wasz przyjaciel Franco nakazał w przerwie meczu przegrać zawodnikom Barcelony w innym wypadku zostaną rozstrzelani po meczu... Proponuje zanim użyje się faktów z Historii zapoznać się wpierw z nią

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-02-26 23:20:10

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Proponuję dorosnąć pseudofanom Barcelony i w przypadku wpjerdolu nie odwoływać się do wyników z przeszłości

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
To niedosc ze kazal im przegrać to chciał jeszcze żeby tyle bramek stracili? Awansu w lm nie wróżę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
cygan zachowuj sie przegrali przyznali to wzięli nawet z humorem a Ty tu wyjezdzasz nie wiadomo z czym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Cygan boli wytknięcie braku znajomości historii miedzy innymi własnego klubu?.

PTRQ_93 nie będę Cię tu edukował,bo jako kibić Realu powinieneś to wszystko wiedzieć (wszytko jest w necie,książkach).Chcesz szukaj jak nie to mnie to rybka...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36117
Ja wiedziałem ze tak bedzie , musiało tak byc , przeciez jak oni tak graja to tu co chwila tak bedzie

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
cygan zachowuj sie przegrali przyznali to wzięli nawet z humorem a Ty tu wyjezdzasz nie wiadomo z czym

Nie zasłaniam się od razu wynikami sprzed lat a jak idą na taką wymianę to spoko. BPL bez napinki

Historię mojego klubu dobrze znam, mecz się odbył, wynik padł. A jak Cię to boli to było też 8:2 kiedyś, ale zaraz znawcy przypomną, że to było 80 lat temu.

Bez odbioru.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Cris nie interesuje się aż tak daleka przeszłością Realu żeby szukać info , spytałem o te bramki przy okazji poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a teraz moze o samym meczu a nie kto ma wiekszego

pytanie czy to Real byl dzisiaj tak silny czy Barca slaba bo podobnie jak w meczu z Milanem okazji jakos klarownych ich nie pamietam , Leo rowniez w obu spotkaniach cieniutko nie wiem jak gra z Sevilla bo nie ogladalem ale patrzac na przebieg meczu to z gorki nie bylo

i kolejna sprawa czy spowodowana obniżka formy ? Roura ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium