SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 237146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
La Pulga z ostrożnością wypowiada się na temat możliwego powrotu na boisko. Jest na bieżąco ze wszystkimi spekulacjami odnośnie konkretnego terminu - Messi wie, że mógłby wrócić już na spotkanie z Getafe w Copa Del Rey, ale nie zamierza nadmiernie się spieszyć. Planuje on jedynie powrót do Barcelony oraz uzgodnienie ze sztabem szkoleniowym najlepszego momentu na ponowne pojawienie się na boisku. „Po moim powrocie zobaczymy, kiedy będę czuł się wystarczająco dobrze, by móc wrócić do gry", powiedział Leo. Zarówno Messi, jak i klub, zdają sobie sprawę z tego, co działo się w ciągu ostatniego roku. To Tata Martino jako pierwszy zalecił mu cierpliwość podczas powrotu do zdrowia. Trener Barçy wie, że gra drużyny w dużym stopniu zależy od Leo, choć reszta zespołu niejednokrotnie udowodniła, iż jest w stanie utrzymać wysoki poziom we wszystkich rozgrywkach w razie nieobecności barcelońskiej „dziesiątki". Mimo to na powrót Leo wszyscy czekają z nieukrywaną ekscytacją i niepokojem.

Czyli co mialbyc powrot na Elche chociaz te kilka minut , a teraz nie zagra nawet z Getafe ?
Cos chyba jednak nie idzie tak super jak to piszą

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Po prostu jest ostrożny i ja się Mu nie dziwię.Z tego co ja czytałem to docelowym terminem jego powrotu to był/jest mecz z Atletico a z Elche i Getafe miał ewentualnie dostać kilka minut tylko na przetarcie.Jak dla mnie,może wrócić i po Atletico, byle On sam czuł się komfortowo psychicznie i fizycznie, jak i według lekarzy/sztabu szkoleniowego było wszystko zaleczone na 110%.Bo za wazny jest to grajek dla nas by Go znów stracić.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277




jest moc, oby tylko cos się nie przytrafiło złego.
Ale wycinka była , więc mysle ze dawki SAA dobre poszły

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Leon dziś wrócił i weźmie udział w 2 sesji treningowej dzisiejszego dnia która odbędzie sie o 19

Barcelona will almost certainly face Chelsea - first option - or Man United in a friendly game in Doha, Qatar, in February.

Wolał bym United,bo Chelsea pewnie się jak zwykle zamuruje.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-01-02 16:48:40

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
I na chvj grac takie mecze towrzyskie to nie mam pojecia.
Ale hajs sie musi zgadzać.

No Leoś juz w Barcelonie :), na Elche pewnie nie zostanie powolany, ale na Getafe powinien pokopac kilka minut





Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2014-01-02 18:42:01

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
A no co zrobisz... .W lutym gramy z Valencia (D),Sevilla (W),Rayo (D),City(W) i RSSS (W) więc na prawdę zaj**isty moment na wyjazd do Kataru... .Najlepszy moment w tym lutym na zagranie tego meczu to imo pomiędzy meczami z Sevilla a Rayo bądź po spotkaniu z RSSS

Pewnie jeszcze nie dostanie powołania ale Valdek juz powinien,fajnie też było by zobaczyć Ibiego na boisku

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-01-02 19:17:56

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Cris, jak bedziesz miec jakies fotki /filmik z treningu Leo po przerwie w FCB to zapodaj linka czy wrzuc

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499


Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Ten mecz z ManU/CFC jakas kpina . Jakby malo bylo przeyebanych spotkan w Lutym . Fajnie,ze Lio wraca , niedlugo bedzie robil rozpyerdol na nowo ;) Ciekawia mnie tez transfery - co z Tello, Cuenca , Affelayem ?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Cuenca i Afellay pożegnamy jak nie zimą to latem,a Tello wydaje mi się ze przynajmniej na chwile obecna bardziej to od Niego samego będzie zależało (jakiś czas temu pitolił cos że odejdzie jak nie dostanie wystarczającej liczby min.).A do Nas nie sądze by ktos przyszedł zima (pomijając może tego ter Stegena,ale to i tak nawet jak Go zaklepią to oficjalka pewnie będzie latem).



cały otwarty dzisiejszy trening jest do obejrzenia

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium