SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 238492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
zeby wiedziec co to te smieszne nazwy

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Arsenal, Porto, Milan, Shakhtar, Galatasaray

hmmmmmm w tamtym roku obstawialem Leverkusen i sie sprawdzilo
w tym roku obstawiam Galate.
Chociaz z drugiej strony dowalic Arsenalowi po raz kolejny fajny by bylo

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Arsenal albo Galata

Wszystko przez niego...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
ta gazeta MD juz szaleje

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Najświeższe info
Official: Further tests have confirmed Messi picked up a knock on his left knee, availability for next game depends on recovery in next days

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
Szkoda Messiego :(

Na szczęście kontuzja nie jest taka groźna:
"Piłkarz Barcelony Lionel Messi, który w końcówce meczu Ligi Mistrzów z Benficą Lizbona (0:0) opuścił boisko na noszach, nie doznał poważnego urazu lewego kolana, jak pierwotnie przypuszczano. Argentyńczyk ma jedynie posiniaczone kolano - poinformował klub."

http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Messi-ma-tylko-posiniaczone-kolano,wid,15154795,wiadomosc.html?ticaid=1fa75&_ticrsn=5 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
Po meczu z benficą stwierdzam, że barca bez messiego nie istnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
^ z kwituje to tak

Leo już naparza na siłce co by spadków nie było,do soboty nie będzie trenował z kumplami na boisku

Messi trenował dziś w Ciutat Esportiva. Najpierw ćwiczył na siłowni, a później indywidualnie truchtał po murawie, poruszając się o własnych siłach bez żadnego problemu.

- Gdy poczułem ból, myślałem o najgorszym. Ale czuję się dobrze, dużo lepiej niż wczoraj, na szczęście to tylko stłuczenie. Nie wiem czy zagram w niedzielę, to zależy od postępów w leczeniu. Najlepszą rzeczą jest to, że to nie było nic więcej poza stłuczeniem - powiedział Messi.

- Czułem ból, ale zobaczylem lukę i chciałem grać. Nie miałem jednak siły, aby podnieść piłkę - powiedział o swojej akcji tuż po zderzeniu z bramkarzem Benfiki.

- Gdy leżałem na noszach myślałem o najgorszym, że przez długi czas będę wyłączony z gry. Myślałem, że to była ostatnia piłka, jakiej dotknąłem przez długi czas. Potem, w sztani lekarze wykluczyli poważniejszy uraz i byłem znacznie spokojniejszy. Ale ze mną czy beze mnie zespół byłby taki sam. W tej drużynie jest wielu zawodników, dzięki którym moja nieobecność byłaby niezauważalna. - dodał.

- Nadal twierdzę, że to mogło zdarzyć się na treningu i w jakimkolwiek meczu. Zawsze gdy wychodzisz na boisko istnieje ryzyko kontuzji.

- Jestem bardzio wdzięczny za wyrazy wsparcia od wszystkich ludzi. Nie mogłem odpowiedzieć, ale dzwonili do mnie i pisali ze wszystkich stron. To uczucie, jakim mnie darzą, sprawia że czuję się szczęśliwy. Rekord Müllera? Nie jest moją obsesją, choć oczywiście miło byłoby go pobić.

Zapytany o ostatnie słowa José Mourinho na temat Złotej Piłki, nie chciał wchodzić w polemikę. - 7 stycznia poznamy zwycięzcę - powiedział.






Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-12-06 18:09:09

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
reklama ->

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium