SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 237751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
No podobno.Imo jak już chce zmieniać klub,to powinien wybrać United,bo tam by pykał.A Bayernie pogra tyle ile u nas,chyba że Pep na siłę będzie go chciał wcisnąć...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie , w United mialby najlepsza sytuacje z tych klasowych druzyn bo chyba zadna nie ma tak slabego srodka pola
w Bayernie nie wiem gdzie te miejsca sie znajda po poprzednim sezonie a przeciez przeszedl tez Goetze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Pep mówił ze Thiago może grać na 5 pozycjach,więc na moje to będzie robi za Fabregasa Barcelony.Czyli bedzie rzucany co chwila na inną pozycje,sam Cesc mówił kiedyś w wywiadzie że nie bardzo czaił co od niego mister wymagał,wiec zobaczymy jak to będzie z Thiago.No ale jak pisałem wyżej,dla mnie to coś w stylu trafienia "z deszczu pod rynnę".

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
a potem go Barca odkupi za 40mln jak to było z Fabregasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
gdzies sie pojawilo info ze w negocjacjach z United zazyczyl sobie klauzule 20 mln a jesli to prawda to wtedy zdecydowanie na nie dla tego transferu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
O tej klauzuli to już dawno się przewijało w info..Jak nie bedzie miał zadnej klauzuli to o odkupienie go bedzie piekielnie cięzko,zwłaszcza ze Bayern to obecnie najlepiej zarządzany klub.



Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Jak już Thiago odejdzie to trzeba będzie kogoś jeszcze kupić, np. Gundogan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Jak już Thiago odejdzie to trzeba będzie kogoś jeszcze kupić, np. Gundogan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
i tak Thiago nie grał, to po co następca ?
poza tym on to inna pozycja

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Najprawdopodobniej wtedy Sergi Roberto go zastąpi,i imo bardzo dobrze (byle by grał więcej).Bo na chwilę obecną Barca ma ważniejsze wydatki .Ale tak pomijając to ze przyjście nowego pomocnika jest mało realne,to widział bym Eriksena zwłaszcza ze cenna bedzie relatywnie niska za niego.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium