SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 4

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 238179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ciekawe jak sobie poradzi swoja droga w tym okienku tyle zmian na lawkach trenerskich najwiekszych klubów Barcelona, Real, United, City , Chelsea, PSG , Bayern... masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Dortmund i Juve zostają z tymi samymi trenerami,więc moga na całej tej sytuacji bardzo skorzystać.

Overview: All nominees for the 2012-2013 Liga trophies (winners to be announced on 2 december)



Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-07-23 15:44:15

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czy ja wiem ? Dortmund ma problem w postaci Bayernu i jego mocy natomiast Juve powinno u siebie na podoworku dac rade natomiast jesli chodzi o walke z najlepszymi (pierwsze 4-5 zespolow) to imo o klase za slabe jest jeszcze choc trzeba przyznac ze z roku na rok co raz lepsze i fajnie budowany ten zespol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
W tamtym sezonie też wszyscy (w tym i ja) skreślali BVB a doszli do finału,teraz też dokonali paru fajnych wzmocnień.Juve wzmocniło formacje która u nich mocno kulała więc myślę że będą znacznie mocniejsi niż w tamtym sezonie

Javier Faus poinformował również, że dług netto klubu zmalał w ciągu roku o trzy miliony euro i wynosi obecnie 331 milionów. Gdyby nie doszło do transferu Neymara, kwota ta wynosiłaby 284 miliony.

Ładnie go zmniejszyli przez te 3 lata ,bo gdy Laporta odchodził wynosił prawie 500 mln euro

Squad for Bayern/Valerenga: Pinto, Oier, Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano, Song, Dos Santos, Sergi Roberto, Alexis, Messi, Tello,Patric, S.Gomez, Planas, Ilie, Quintilla, Samper, Espinosa, Kiko Femenia, Dongou, Joan Roman, Dani Nieto

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-07-23 22:58:20

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Powołani na Lechie

Pinto, Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Sergi Roberto, Dos Santos, Messi, Tello, Neymar, Alexis, Sergi Gómez, Planas, Joan Román, Dani Nieto, Bagnack, Samper, Ilie, Patric, Dongou, Espinosa i Kiko Femenía.

Zmiany kosmetyczne za Quintilla pojedzie Bagnack,a za Masche (oby nie było to spowodowane kontuzja) Neymar.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya SergiGomez Bartra Adriano - DosSantos Song SergiRoberto - Alexis Messi Tello

Deleu (Lechia Gdansk): "All Lechia players want Messi's shirt. They ask me how to say 'Want to swap shirts?' in Spanish."

According to Barcelona sources, Neymar will play the last 30 minutes in the game against Lechia Gdansk tonight

Barcelona players will tonight wear a black armband during the game against Lechia as a tribute to Ramallets, who passed away today.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Przed meczem "Gościmy na polskich boiskach najwybitniejszego piłkarza w historii, Leo Messiego"

No z całym szacunkiem, ale najlepszy w historii to on chyba nie jest

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-07-30 21:42:01

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w sumie jako jedyny zdobyl 4 razy najlepszego pilkarza swiata wiec jest czym bronic ta teze

inna sprawa ze Alexis jest mega k***a slaby , smiech mnie ogarnia juz kolejny raz gdy go ogladam a juz na tle naszych kopaczy to zupelnie, najwieksze wrazenie na boisku zrobil na mnie... Matsumi dlugo w Lechii pewnie nie pogra tym bardziej jesli jest mlody ( nie chce mi sie sprawdzac a po japoncach ciezko poznac ) i Dos Stantos calkiem spoko

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2013-07-30 21:49:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Matsui już 32 lata

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no to moze jeszcze nad morzem pogra troche ale dzisiaj naprawde podoba mi sie jego gra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden Boy 2012

Następny temat

PIlka nozna

WHEY premium