SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT maria1209- rekompozycja na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Tylko na moment wpadam bo akurat mam chwile zeby cos napisac.
Co do butow to juz Nene wstawila link- aktualnie znowu troche cieplej wiec znow pomykam w adidasach, ale na mrozy to buty marzenie.

Nene kakao slodze erytrolem, najlepiej mi smakuje na mleku sojowym i kokosowym. Krowiego juz pare lat nie pije i jakos sie nauczylam te roslinne pic, ale to juz raczej drugorzedna kwestia- jak kto lubi. A w zimny dzien kakao jest super.

W piatek mielismy ostatni dzien w restauracji- te dwa ostantnie dni byly mocno pracowite, duzo ludzi, duzo przygotowan itp. wiec dosc zmeczona bylam. Dopiero w sobote wpadlo bieganie a w niedziele trening, a tak to od soboty jedziemy ze sprzataniem. Wczoraj od rana czekalismy na busa, przyjechali o 23 i przez 1,5h pakowalismy wszystkie sprzety, graty- bus pelny na full. No i jeszcze zostaly rzeczy ktore bede zabierac do nowego mieszkania, przeprowadzka juz w piatek i lekka panika jest. Milion roznych spraw do zalatwienia, a glownie jedziemy na szmacie Tak wiec wszelkie formy treningu to przemila odskocznia :P
W weekend moze uzupelnie dziennik konkretniej, bo poki co robota wzywa!
4

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
maria1209


Nene kakao slodze erytrolem, najlepiej mi smakuje na mleku sojowym i kokosowym. Krowiego juz pare lat nie pije i jakos sie nauczylam te roslinne pic, ale to juz raczej drugorzedna kwestia- jak kto lubi. A w zimny dzien kakao jest super.



podpisuje się obiema rękami, nie ma to jak kakao na rozgrzanie a erytrol się świetnie sprawdza, dobry też jest do budyniów.. wtedy to tylko kcal z mleka i ze skrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
no ja tylko erytrolem słodzę wszystko, ale jednak jak jest go za dużo to drapie w gardło.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Maria skrobnij coś jak przeprowadzka i nowa praca? jak rozstanie, wszystko ok?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
O kurcze troche mnie nie bylo. Ale pochlonely mnie wszystkie zmiany i mozna powiedziec ze od przeprowadzki od razu rzucilam sie na gleboka wode- pierwszy dzien byl na rozpakowanie sie a od niedzieli do wczoraj codziennie bylam w jakiejs pracy, bo poza stala jeszcze w dwoch dorywczych :P dzialo sie, nawet jestem w szoku ze 3 treningi udalo mi sie zrobic w tym tygodniu- w tym jeden dzisiaj, bo w koncu wolne. Zeby nie bylo tak kolorowo to byl tez dosc glodowkowy tydzien- nie zorganizowalam sie jeszcze z jedzeniem w nowych warunkach, zreszta nieraz po prostu nie bylo czasu na jedzenie i tak waga mi zeszla ponizej 65kg! Ale juz nadrabiam, dzisiaj regeneruje sie i podbijam kcal wypisek juz nie bede wszystkich uzupelniac, ale mysle ze teraz na biezaco jez bede leciec.

Mieszkanie nowe fajne, bardzo ladna i spokojna okolica domkow, w czwartek w nocy spadl snieg i jest naprawde slicznie. Moja nowa praca- az sobie sama zazdroszcze. Mam wrazenie ze ledwo do niej przychodze a juz koniec :P wyjatkiem byl wlasnie czwartek, bo mielismy impreze na wyjezdzie 150km stad. Takze od rana na nogach, potem bylam kierowca, na miejscu tez chwilami bylo sporo roboty, ale bardzo mila atmosfera. Najgorszy byl powrot, bo wyjechalismy po 1 w nocy, na drodze dramat bo sniezyca i w domu bylam o 4. Szef wyrozumialy i kazal przyjechac pozniej, zrobic tylko to co konieczne, wiec po 4h bylam wolna, ale tylko zahaczylam o dom na obiad i pol godziny drzemki bo szlam do innej pracy :P a w sobote do jeszcze innej Ten tydzien juz na pewno bedzie spokojniejszy. Wciaz mam troche spraw jeszcze do zalatwienia, zwiazanych z moja firma i strasznie nie chce mi sie za to zabierac ale juz czas najwyzszy- za 1,5 tygodnia wyjazd do Polski i chce sie calkowicie wychillowac.
Nene co do rozstania to juz sie zdazylismy stesknic jakis beznadziejny przypadek. Bardzo dziwnie mi bylo przez pierwsze dni samej mieszkac, wiec natlok pracy pomogl. Powoli sie przyzwyczajam, no i zauwazylam ze ciagle tez znajduje sobie jakies zajecia, gdzies wychodze.
Musze nadrobic forum i zmobilizowac sie z powrotem do wypisek, to mi moze pomoze zapanowac nad tym beznadziejnym jedzeniem- a raczej jego brakiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czasem tak jest, że im więcej zajęć tym lepsza organizacja. Ale jak tyle zajęć to się nie dziwię że jedzenie nie ogarnięte. Dużo się dzieje. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Podziwiam i zazdraszczam organizacji :)
U mnie odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Niezły kołowrót. Ale super że jesteś zadowolona z pracy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Kurde Maria, u Ciebie to sie dzieje!

Fajnie, że jesteś zadowolona bo to najważniejsze.
Robisz rodzinie niespodzianke z przyjazdem na święta,czy wiedzą?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1813 Napisanych postów 2920 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73560
Maria ale super extra , że się wszystko układa. Tylko jedzenia pilnuj bo znikniesz.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cini

Następny temat

Redukcja po kompulsywnym objadaniu(?)

WHEY premium