SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT maria1209- rekompozycja na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Paatik
Żaden szczypior! Bardzo fajna zgrabna sylwetka z musclami.
Podoba mi sie odejście w bułgarze od ławki, ja tak daleko nie potrafię (równowagę tracę) i przez to rozciagnięcie mam mniejsze. Inne rzeczy też mi się podobają, ale wiadomo ze zwraca uwagę to co się samemu robi:)


Ja obstawiam ze za bardzo w linii stopy stawiasz - jakby stały na szerokość Twoich bioder to by było łatwiej. No i biodro od strony nogi zakrocznej trzeba trochę dokręcić w przód żeby n ie uciekało za nogą do tyłu. do tego na początek palce nogi wykrocznej lekko do wewnątrz i będzie stabilnie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Dziękuję Night. Zakresy powtórzen na dół wyglądaja ciekawie
Co do treningów góry to jak patrzę na plan to wygląda tak niepozornie ze mam ochotę coś zaraz dodawać. Ale robiąc większość ćwiczeń na max serii i powtórzen to raczej nie ma takiej opcji póki co.
Faktycznie będę musiała zmienić miejscówke do bulgarow. Tam gdzie stepy nie ma hantli i z lenistwa brałam kettle
A technicznie to co na filmach jest do przyjęcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Przysiad bułgarski wygląda bardzo ładnie - jedyna moja uwaga to była właśnie do tego odważnika że Ci spłyca przysiad. I to tyle z uwag. Podciąganie też ok. Te typowo pod wejście na drążek ćwiczenia - to już najlepiej żeby się jakiś fachowiec wypowiedział - ja nim nie jestem i nie chciałbym udawać że jest inaczej.


A góra sie napracuje - nie ma co rozbudowywać planu - bo tu i tak masz dużo ćwiczeń.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2019-01-14 12:29:30
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Super, dzięki to może pobuszuje po innych działach, ktoś się pewnie znajdzie doświadczony. Na pewno tego spiecia brakuje, mój chłopak jak się podciąga to jest prosty jak deska a ja się wije jak wegorz :P ale jak na początek nie jest najgorzej.

To dzisiaj kolejny trening -wyszły 3 dni pod rząd ale jutro może być ciężko z czasem po pracy więc idę za ciosem
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
ale jestem ciekawa Twoich treningów nagrywaj często filmiki aleś zredukowała, dała byś jakieś foty całego ciała
to mówisz, że Twój chłopak pomaga Ci? czyli rozstanie nieaktualne - to musi być miłość

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Nene87
ale jestem ciekawa Twoich treningów nagrywaj często filmiki aleś zredukowała, dała byś jakieś foty całego ciała
to mówisz, że Twój chłopak pomaga Ci? czyli rozstanie nieaktualne - to musi być miłość


Nene no już teraz mogę lecieć z filmikami- silka jest ustawna no i moje odkrycie też ułatwia sprawę :P
Hehe no z jednej strony to zyczylabym każdemu takiej redukcji -szybko i bezboleśnie. Ale żeby nie było tak kolorowo to nie obeszło się bez skutków ubocznych - nigdy nie miałam super jedrnej skóry na brzuchu, bo wiele razy przeszła efekt jojo, no i przy mniejszym brzuchu też jest mniej napięta.
Może się zabiorę za sesję w sobotę ;) żeby było na czczo, bo tak to wstaje koło 4.30 :P
Haha no szybko za sobą zatesknilismy przyjechał do mnie do domu na tydzień w Święta i w przyszłym tygodniu przylatuje na tydzień. I z jednej strony chciałabym go znowu na stałe, ale z drugiej już się przyzwyczaiłam że mieszkam sama, nikt mi nie przeszkadza, nie rozwala swoich gratow i nie rusza moich hehe my to nigdy nie byliśmy normalna parą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
Dobra, chciałam sie wtracić, ale nie powinnam... wykasowałam


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-01-14 14:56:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Patik nie krepuj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
maria1209
Nene87
ale jestem ciekawa Twoich treningów nagrywaj często filmiki aleś zredukowała, dała byś jakieś foty całego ciała
to mówisz, że Twój chłopak pomaga Ci? czyli rozstanie nieaktualne - to musi być miłość


Nene no już teraz mogę lecieć z filmikami- silka jest ustawna no i moje odkrycie też ułatwia sprawę :P
Hehe no z jednej strony to zyczylabym każdemu takiej redukcji -szybko i bezboleśnie. Ale żeby nie było tak kolorowo to nie obeszło się bez skutków ubocznych - nigdy nie miałam super jedrnej skóry na brzuchu, bo wiele razy przeszła efekt jojo, no i przy mniejszym brzuchu też jest mniej napięta.
Może się zabiorę za sesję w sobotę ;) żeby było na czczo, bo tak to wstaje koło 4.30 :P
Haha no szybko za sobą zatesknilismy przyjechał do mnie do domu na tydzień w Święta i w przyszłym tygodniu przylatuje na tydzień. I z jednej strony chciałabym go znowu na stałe, ale z drugiej już się przyzwyczaiłam że mieszkam sama, nikt mi nie przeszkadza, nie rozwala swoich gratow i nie rusza moich hehe my to nigdy nie byliśmy normalna parą


Czasem Ci zazdroszczę tej szybkiej redukcji, ale tylko czasem

A co do chłopaka to tyle ze sobą byliscie, że jak pomieszkacie osobno to może wam to wyjść na dobre Zatęsknicie za sobą i w ogóle

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czasem trzeba zrobić jeden krok w tył żeby potem pójść dwa do przodu. ;)

Fajne rzeczy się tu dzieją. Fajnie będzie popatrzeć na coś innego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cini

Następny temat

Redukcja po kompulsywnym objadaniu(?)

WHEY premium