SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT maria1209- rekompozycja na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
maria1209


Czatowalan na tego live'a bo mial nie byc zapisany- na koniec powiedzieli, ze jednak bedzie 24h. Nic szczegolnie nowego dla mnie nie bylo, wnioski sa takie ze nabial jest ok, jesli nie ma alergii albo nietolerancji to generalnie nie ma przeciwwskazan.




taka ciekawostka, na urlopie potrafiłam zjeść dziennie po 2 serki wiejskie, 2 lody ( duże włoskie, kręcone, zawsze śmietankowe ), mleko do kawy i nic mi nie było nie puchłam, nie miałam żadnej wysypki czy dolegliwości - ba! nawet jajka jadłam i zero pokrzywki byłam w 1 fazie cyklu, teraz jestem w 2 fazie cyklu i puchnę sama z siebie nawet od wody do picia na twarzy wyskoczyły wypryski... jaki z tego morał? 2 faza cyklu to samo zło
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Ciekawie się zapowiada ta mata do akupresury. Faktycznie drogie zawrotnie nie są, myślę żeby i sobie kupić może na jakiś prezent :) masz jakieś obiekcje co do wykonania, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Nene87

taka ciekawostka, na urlopie potrafiłam zjeść dziennie po 2 serki wiejskie, 2 lody ( duże włoskie, kręcone, zawsze śmietankowe ), mleko do kawy i nic mi nie było nie puchłam, nie miałam żadnej wysypki czy dolegliwości - ba! nawet jajka jadłam i zero pokrzywki byłam w 1 fazie cyklu, teraz jestem w 2 fazie cyklu i puchnę sama z siebie nawet od wody do picia na twarzy wyskoczyły wypryski... jaki z tego morał? 2 faza cyklu to samo zło


Haha no niezle. Czlowiek szuka przyczyn roznych swoich nieszczesc gdzie sie da, a jak sie dokladniej przyjrzy orgnizmowi, to wnioski sa takie brutalne ale tkie proste

northwestpassage
Ciekawie się zapowiada ta mata do akupresury. Faktycznie drogie zawrotnie nie są, myślę żeby i sobie kupić może na jakiś prezent :) masz jakieś obiekcje co do wykonania, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?


Wlasciwie nie wiem czym sie roznia te mega drogie od tych najtanszych. Moja to jest zwykly kawalek pianki i poszewka z tymi kolcami. To mi odpowiada, bo wlasnie mozna obrocic na lewa strane, wrzucic do pralki i wyprac. A tak to mozesz zwrocic uwage na wymiary, im dluzsza tym wiekszy obszar ciala obejmie
2

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
9.08.18 DNT
Miska:
1. Omlet marchewkowo-otrebowy z jogurtem i czarna porzeczka
2., 3. Makaron z dzikim lososiem, awokado, pomidorkami, salatka
3. Dorsz w panierce, salatka, jagody z jogurtem+ lody light

Przy okazji sluchania live'a calkiem sporo krokow sie nabilo, chociaz jakos sily nie mialam i tempo bylo dosc emeryckie :P

10.08.18 DNT
Miska:
1. Omlet marchewkowo-otrebowy z ricotta i owocami
2. Makaron z sosem z wolowiny mielonej i pomidorow z puszki, salatka
3. Ciabatta bg, baba ghanoush, sos jw.
4. "Pizza"- gotowy libanski placek (maka, woda, drozdze, sol) z mozzarella, jogurt z owocami

TRENING 2. TEST
1. Bulgary TRX 4x10
12kg
2a. HT z guma 10/8/8/max powt.
100/110/120/70x16
2b. Wioslowanie w podporze 12/10/8
22,5/22,5/25
3. Donkey kicks na Smithcie 3x15 do zamiany na odwodzenie nogi w bok
zrobilam tylko 1 serie 7,5kg
4. Sciaganie drazka na prostych rekach 4x12
31+2,5/31+2,5/31+3,75/31+3,75/
5. Kompleks przy uzyciu wyciagu 3x10 zakrok prawa/lewa/ przysiad/ dzien dobry
31+1,25

1. Fajnie, nie robilam z 2 mies. i duzo lepiej u mnie z rownowaga. Moze dlatego, ze wczesniej zawsze robilam na koniec
2a. Ok- posladki dobrze zaktywowane po nr.1
2b. Ok
3. Te wykopy bez sensu, bo ruch w podobnej plaszczyznie co wczesniejsze, wiec odwodzenia albo side monster walk w zamian powinny byc ok
4. Ok
5. Ok

Mysle, ze w miare ok ten zestaw, zmeczylam sie, czasowo ok, domsow nie bylo jakichs strasznych.

11.08.18 DNT
Miska:
1. Omlet marchewkowo-otrebowy z agrestem i malinami
2. Zapiekanka z ziemniakami, sosem z miesa mielonego wol. i baba ghanoush+ salatka. Dobre bylo
3. Kanapka, mini pizze, kawalek ciasta migdalowego i sernika, winko czerwone

Treningiem nie wiem czy to mozna nazwac porobilam troche cwiczen wzmacniajacych na plecy, zestaw od fizjo, interwaly 5x 3sety po 30s (burpees, mountain climbers, pompki, krzeselko przy scianie), skakanka mi nie szla.
Nagralam ta swoja tgu- juz pare rzeczy widze do poprawy. Jakos tak jak flaczek sie ruszam i nie zawsze chyba jest dobry kat. Ciezko samemu kontrolowac, zwlaszcza nie patrzac w lustro





Dzisiaj chcialam przetestowac trening nr 3- akurat po extra jedzonku powinna byc para. Ale niestety nienajlepiej sie czuje, albo mam kaca po pol butelki wina, albo jakies przeziebienie mnie bierze. Glowa mnie boli od rana, troche uszy i gardlo. Moze jakis spacer i seans na macie bedzie lepsza opcja...
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Strasznie mocne te wina u Was robią. Jakieś podrasowane musiało być chyba.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Ja po jedzonku to nigdy nie mam pary. Nawet 1,5 godz po to jedzenie w brzuchu mi przeszkadza w meczeniu sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Haha Night no chyba. Albo juz mnie cos bralo i takie polaczenie wyszlo... no nie wiem :P wyszlam z wprawy.

Strumyk u mnie to mial byc trening nastepnego dnia, wiec powinno byc ok... ale treningu nie bylo i wyszlo jeszcze dodatkowe doladowanie kcal :P haha zobaczymy czy dzisiaj to wplynie pozytywnie na trening. Z podciagniem moze byc ciezko bo dodatkowe 2kg do dzwigniecia
3

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Powiedz lepiej co to za wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Teapot
Powiedz lepiej co to za wino


No właśnie - może i u nas sprzedają to kupię zapas.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Haha to chyba bym nie polecala bo "kac" dalej trzyma. Narazie silka odpada i zdycham w pracy.
Winko to samo co zawsze :P to co mamy w restauracji- wloski cabernet, dosc tanie i dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cini

Następny temat

Redukcja po kompulsywnym objadaniu(?)

WHEY premium