SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT maria1209- rekompozycja na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Night nie chce tak chamsko po nazwisku pisać, wiec wklejam link https://akfits.pl/shop/kurs-trenera-personalnego
Czy i jak bardzo znani sa w branży nie wiem, aczkolwiek z niektórych wypowiedzi można wywnioskować ze to ludzie sukcesu, najlepsi w tej dziedzinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha kurde u mnie pakerskie ćwiczenia były tylko jeden dzień i to na koniec. A kettle były super więc to szkoda ze nie ma no i jak w planie kursu były to kurcze trochę nie halo... Ilośc godzin też się powinna zgadzać w końcu płacisz za to.
Mnie to tak bardzo nie razilo że ma być tak a nie inaczej bo miałam do tego dystans i nastawilam się że to tylko kurs, papier i niestety większość to niestety taki poziom jak sprawdzałam. I ciągle teksty że chodzi o to żeby utrzymać klienta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Paula no ja też juz staram się tak fo tego podchodzic. Przeliczylam się chyba, chociaż jeszcze nie bede oceniać bo może będzie lepiej. Jest na stronie w planie i cross i kettle, ale w sobotę Rafał wpadl i wspomniał ze oni caly czas obserwuja rynek, modyfikuja kurs bla bla i juz to wyrzycili. No i generalnie o wszystkich innych dziedzinach poza tymi których sami ucza dosc krytycznie się wypowiadaja :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
maria1209
Night nie chce tak chamsko po nazwisku pisać, wiec wklejam link https://akfits.pl/shop/kurs-trenera-personalnego
Czy i jak bardzo znani sa w branży nie wiem, aczkolwiek z niektórych wypowiedzi można wywnioskować ze to ludzie sukcesu, najlepsi w tej dziedzinie



Dzięki - nawet kogoś z nich znam osobiście z dość odległych czasów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Night nawet wiem kogo przekopywalam Pauli dziennik żeby porównac pierwsze wrażenia. Chyba się niestety pogorszyli przez ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Na to wygląda. Szkoda.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
No nic, trudno przewidzieć takie rzeczy, gdzie indziej tez nie wiadomo jak by bylo. Na pewno mimo wszystko dużo się nauczę, może nie do końca to czego oczekiwalam no i papier będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
I tak zawsze ważne jest dalsze samodoskonalenie.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dla mnie najfajniejsze były zajęcia z trojboju, podnoszenia ciężarów i kettli. I funkcjonalny spoko. Ale prawda taka że np. Podnoszenie ciężarow raczej zadko się wykorzystuje na treningach personalnych. Już prędzej elementy crossfit czy kettli więc dziwny kierunek. Może stwierdzili że nie ma to sensu jako tako mały moduł... Dietetyka na tym to porażka ale tego się można spodziewać jak Rafał prowadzi ten element a nie jest dietetykiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Pod koniec zeszłego roku robiła u nich kurs taka moja znajoma para i mieli kettle wtedy. także to chyba od bardzo niedawna to wypadło.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cini

Następny temat

Redukcja po kompulsywnym objadaniu(?)

WHEY premium