SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT maria1209- rekompozycja na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
No wlasnie dlatego najmniej dalam 4p, moze po prostu od czasu do czasu jak bede miala przyplyw sily to dodam dodatkowa serie. Bo tak jak piszesz to te serie maxowe maja robic robote no i kwestia bezpieczenstwa. No a przy rdl to tez poniekad o to chodzilo, zeby sztanga byla pod reka

No to wszyscy jestesmy zgodni






Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2018-04-10 11:39:59

To jeszcze do kompletu tabelka. Jak widac dwutygodniowy poslizg z @. Nie wiem czy to przez to mam ostatnio niezla hustawke nastrojow, czy to wynik czego innego, tak czy siak nie pozostaje nic innego jak czekac dalej a jak sie bedzie dalej przeciagac to chyba lekarz.


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2018-04-10 16:47:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Mialy byc 4 treningi w tym tygodniu, zeby caly program przetestowac ale ze sie czuje ostatnio kiepsko, to odpuscilam. Wrzucilam spacery, jakis czas temu sciagnelam sobie apke do medytowania- jakos latwiej, zwlaszcza na poczatku jak ktos gada co robic. No i staram sie relaksowac i jakos pracowac nad minimalizowaniem stresu.
Dodatkowo ten przeciagajacy sie cykl powoduje ze ciagle mam jakies zachcianki. No i jako ze w paczce od rodzicow znalazly sie ciasteczka dla alergikow- bez jajek, glutenu, mleka, to wpada codziennie pare sztuk nie jest to moze optymalny skladnik diety, bo poza makami bg to glownie tluszcz palmowy (ale chociaz nie utwardzony), ale w makro sie miesci wiec przymykam oko.
Po ostatnim treningu niezle mi barki dokuczaly (przod). No to je tak zmaltretowalam pileczka ze nie zapomne tego przez kolejne dni.

10.04.18 DNT
Miska:

1, 2. Piers z kurczaka, ryz, oliwa, cukinia, baklazan, ciasteczka
3. Deser z ryzu, mleka kokosowego, galaretki bez cukru, maliny, wisnie, odzywka- taki ladny wyszedl ze potem bylam zla ze foty nie zrobilam. No i pyszka

Rolowanie/rozciaganie: szyja
Kroki: 12453

W pracy nudy, ale chociaz szybko skonczylismy. Niestety w drodze sie pozarlismy i juz odechcialo mi sie wszystkiego. Ale zmusilam sie do spaceru przed joga, a same zajecia tez zawsze poprawiaja mi nastroj, mimo ze strasznie mi sie nie chcialo. Bylo wzmacnianie plecow i sporo pozycji otwierajacych klatke piersiowa- czyli idealnie na moje obolale barki.

11.04.18 DNT
Miska:

1, 2. Jagniecina, makaron kukurydziano-ryzowy, kapusta kiszona, ciasteczka
3. Placki z maki z ciecierzycy, manioku i dyni, dzem jagodowy, wisnie, odzywka

Rolowanie/rozciaganie: joga
Kroki: 11813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
maria1209
jakis czas temu sciagnelam sobie apke do medytowania- jakos latwiej, zwlaszcza na poczatku jak ktos gada co robic. No i staram sie relaksowac i jakos pracowac nad minimalizowaniem stresu.



ale że jak ? apka gada albo się czyta coś i co dalej ? jak masz siedzieć i o czym myśleć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
No jest mniej wiecej na tej samej zasadzie jak kiedys chodzilam na joge kundalini czyli tez medytacja- bardzo podobnie. Generalnie to w medytacji chodzi wlasnie o to zeby nie myslec Zakladam sluchawki i prowadzacy kieruje- kiedy mam sie skupic na oddechu, ciele, myslach. Jeszcze jest o tyle fajna ze 'lekcje' mozna sobie wybrac w zaleznosci od tego ile masz czasu od 3 do 30min
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Szanuje i wiem, że to wcale nie jest proste ale taki rodzaj relaksu kompletnie do mnie nie przemawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Tez sie dlugo zbieralam bo to jednak nudne jest jak by ni patrzec, wiec tez nie robie tego codziennie, ale staram sie regularnie. Ale mnie to fajnie wycisza i latwo mi sie zasypia (jak na te zajecia chodzilam to raz przycielam komara i to tak ze wlasne chrapanie mnie zbudzilo ), wiec przed snem jak znalazl.
No i wydaje mi sie ze to dziala- mam wrazenie ze faktycznie jestem spokojniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To ja chcę tą apkę!!! W ciąży polubiłam medytacje/relaksacje. Medytacje to mi się źle kojarzy bo zawsze myślałam, że leżysz i kontemplujesz :P A tu się w sumie nie myśli a u mnie to jest BARDZO trudne. Mam swoje ulubione typy relaksacji. One mają swoje profesjonalne nazwy ale oczywiście nie ogarniam, bo to mało istotne. Ważne że działa.
wróciłam do jogi i ćwiczę z filmikami Małgorzaty Mostowskiej. Bardzo lubię jej głos i sobie robię czasem przed spaniem. A w ciąży mi się zdarzało właśnie w trakcie takie 5-10 minut drzemki gdzie czułam się jak po godzinie snu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie to chyba jednak najbardziej wycisza obcowanie z naturą, ale bardziej aktywne, jazda na rowerze po lesie, a jak jestem nad wodą, to kajak lub łódka i wiosłowanie uwielbiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale to nie zawsze jest czas i miejsce na to niestety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Chyba wygadałyście temat i mam ochotę spróbować ale samo zaproszenie brzmi już dla mnie idiotycznie, więc obawiam się że to skończyło by się moim śmiechem, czy myślicie że warto zobaczyć?

"siłownia xyz zaprasza na niezwykłe spotkanie z mnichem buddyjskim ze Sri Lanki!
CZCIGODNYM MAKKANIGAMA BUDDHADATHTHA THERO (B.A, M.A)
Czcigodny jest zastępcą mnicha naczelnego klasztoru B.A Peradeniya Universitt M.A Kalaniya
Czcigodny jest zastępcą mnicha naczelnego klasztoru B.A Peradeniya Universitt M.A Kalaniya
Nauczycielem w Dharmaraja College, Kandy na Sri Lance
Nauczycielem duchowym w Wegweiser e.V., LP, Niemczech
Sprawuje stanowisko Dyrektora Koordynującego (IBCSF) i jest założycielem Fundacji Społeczno- Ekologicznej Buddhi Pradeepa.
Zapraszamy na przekaz MAKKANIGAMA BUDDHADATHTHA THERO o życiu Buddy i jego naukach oraz wspólną medytację. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cini

Następny temat

Redukcja po kompulsywnym objadaniu(?)

WHEY premium