Urodzona w Wenezueli Maria Cecelia Villalba (30 l.) jest modelką fitness i trenerką personalną. Kiedy miała 20 lat zaczęła trenować na siłowni, ponieważ nie była zadowolona ze swojego wyglądu. Tym samym zaczęła swoją przygodę z fitnessem. Cały czas ciężko pracowała, aby wyrzeźbić swoją wymarzoną sylwetkę. Przestrzegała dobrze zbilansowanej diety, regularnie trenowała i udało jej się uzyskać wspaniałą formę, zwłaszcza pośladki i nogi.

Założyła konto na Instagramie i zaczęła publikować zdjęcia oraz filmy ze swojego fitnessowego stylu życia. Wkrótce zdobyła mnóstwo zwolenników - fani z całego świata byli zafascynowani jej niesamowitą sylwetką i zaczęli pytać Marię, w jaki sposób ją osiągnęła. To zmotywowało ją do pomocy innym w osiąganiu ich celów. Maria postanowiła zdobyć kwalifikacje do prowadzenia treningu personalnego. Później stworzyła stronę internetową i zaczęła oferować swoje usługi - prowadzenie online innych, którzy chcieli osiągnąć sukces.

W kwestii odżywiania, Maria przestrzega diety niskowęglowodanowej. Wykluczyła z menu ziemniaki, chleb i ryż. W jej jadłospisie znajdziecie dużo chudego białka i zielonych warzyw. Wenezuelka spożywa od 6 do 8 posiłków dziennie, bo jak mówi, dzięki temu utrzymuje wysoki metabolizm i potencjał spalania tłuszczu. Jesteśmy pod wrażeniem jej sylwetki, jednak zastanawia nas, czy faktycznie udało jej się uzyskać taką formę bez pomocy chirurga plastycznego.

Komentarze (7)
F1.08

Za duze. Nienaturalnie duze

1
lodzianin1

chirurg chyba sporo podziałał

3
zolo333

Raczej tak. Plus do tego zdjęcia umiejętnie zrobione. Na żywo większość tych " gwiazd" nie wygląda tak...Niestety większości czar pryska na żywo....

1
tiamos

Tyle tego jest na necie a ludzie dalej to łykają , prawdziwi sportowcy/trenerzy/fighterzy zapierniczają a takie freaki zgarniają kasę ... Takie czasy

0
Tomas_h11

kolejny plastik

1
Possible

Na pierwszym zdjęciu, wygląda jak porno gwiazdka czekająca na rozpoczęcie scen, a na ostatnim juz po.

2
skint73

Słodki Jezu! Co za koszmar!
Nic naturalnego, wszystko sztuczne i brzydkie na dodatek! Czy ona nie ma przyjaciół i lustra przede wszystkim.

1