Viviane „Vivi ” Winkler jest znaną modelką fitness i zawodniczką wellness fitness z Rio De Janeiro. Zabłysnęła na brazylijskiej scenie fitness w 2016 roku. Swoją wyjątkową sylwetką wzbudza zainteresowanie kobiet i mężczyzn na całym świecie, a jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 1,5 mln osób. Ćwiczy prawie codziennie wykonując naprawdę ciężkie treningi, co z resztą możecie zaobserwować na jej profilu. Szczególną uwagę przyciąga również jej trenerka, dzięki której Vivi przekracza granice swoich możliwości.

Oprócz treningu siłowego, który kształtuje jej sylwetkę, niezwykle ważne jest dla niej również trening cardio. Lubi ćwiczyć na świeżym powietrzu i często biega w terenie. Vivi trzyma też oczywiście ścisłą dietę i nie pozwala sobie na wiele pokus. Oprócz wyjątkowo zdrowych posiłków, Vivi nie zapomina również o odpowiedniej suplementacji, aby utrzymać sylwetkę w jak najlepszej formie. Suplementami, które uważa za niezbędne są:

I chociaż jej sylwetka nie każdemu może się podobać, to Vivi jest doskonałym przykładem na to, że tylko ciężka praca nad swoim ciałem, może przynieść zamierzone efekty. A Wam jak się podoba taki typ sylwetki?

Komentarze (1)
domosos

Jak naturalne, to bardzo fajnie się prezentują.

0