SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT maria1209- rekompozycja na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No to widzisz - zawsze się szuka jakiegoś kompromisu. Spróbuj i się okaże w praktyce. Jeśli będzie za ciężko to coś można wyciąć z planu, nastawić się na taki globalny raczej bodziec bez detali jak np facepull itp.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Tez prawda. Ciezko mi byc obiektywna, bo to czy jest za ciezko to zalezy od wielu czynnikow... No i przewaznie jak cos wyrzuce z planu to potem mam tendencje zeby w to miejsce wrzucic cos innego :P
I jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia, jak wplywa zmniejszenie objetosci treningowej, kiedy np. zmieniamy plan jest mniej serii, powtorzen. Bedzie lepsza regeneracja, ale kosztem rozwoju sylwetki, czy moze wlasnie byc odwrotnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Różne może być - ale jeśli ogólnie w tygodniu utrzymuje się w miarę przyzwoitą objętość to nie powinno być źle. Poza tym przemęczony organizm odżywa często przy mniejszej objętości i odwdzięcza się rozwojem. Dużo zależy od stanu i sytuacji w jakie zaczynamy ćwiczyć z mniejszą objętością niż dotychczas. Natomiast pogorszenia sylwetki bym się nie spodziewał. Już 2 treningi w tygodniu dają możliwość trzymania jako takiej formy. A przy trzech powinno być całkiem ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Dzieki za odpowiedz. Wlasnie na to odzycie mialabym cicha nadzieje, ale jakos taki nielogiczny strach mnie powstrzymywal. Czlowiek sie przyzwyczail do wiecej, szybciej, ciezej- a to nie zawsze tak dziala i chyba faktycznie czas troche zluzowac, bo to chyba takie sygnaly mi organizm daje. Budowanie mi ciezko idzie i moze tu lezy przyczyna.
Z czestotliwoscia nie mam problemu, bo wrecz potrzebuje jakiejs aktywnosci po pracy, wiec mysle ze system zostanie taki- 3 silowe + 1 trening przeznaczony na nauke roznych nowosci, ewentualnie mobilizacje albo jakies lekkie kompleksy albo interwaly.
To plan jeszcze do wyprobowania i przemyslenia
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Można jeszcze w ramach kompromisu zostawić po jednej super serii na dany trening z takich ćwiczeń które nie są mocno drenujace. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Paula wpadlam na to samo i lekkie poprawki wczoraj wprowadzilam, wlasnie tak ze wyszlo po jednej superserii na trening

1.
1. RDL jednonoz 8/8/8/8
2. Bulgary 12/12/8/8
3. Dzien dobry 4x8-10
4a. WL 5x5
4b. Wyciskanie jednoracz w kleku 10/10/10
5. Pompki max/max/max

2.
1. Bulgary TRX 4x10
2a. HT z guma 10/8/8/max powt.
2b. Wioslowanie w podporze 12/10/8
3. Donkey kicks na Smithcie 3x15
4. Sciaganie drazka na prostych rekach 4x12
5. Kompleks przy uzyciu wyciagu 3x10 zakrok prawa/lewa/ przysiad/ dzien dobry


3.
1. Podciaganie chwyt neutralny max serii i powt.
2. MC sumo 7/7/7 5/5/5 /12+
3. HT jednonoz z oparciem na piecie 10/10/10/10
4a. Kompleks na 1 nodze sklon p/l/przysiad 6/6/6
4b. Face pull w kleku 4x12
5. Allahy 3x15



To tak wstepnie, a w praniu jeszcze wyjdzie czy cos trzeba bedzie zmienic dodatkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
8.08.18 DNT
Miska:

1. Amarantus z kremem awokado, twarozkiem i owocami
2. Salatka z kurczakiem, ciabatta bg, troche hummusu
3. Amarantus z kremem awokado, twarozkiem i owocami
4. Dorsz w panierce, salatka, lody light z owocami

Strasznie meczace te dni ostatnio. Brak mi energii w pracy, mimo ze spie normalnie to czesto jestem ospala w ciagu dnia. Moze to wina tego ze zazwyczaj tylko jedna kawe pije :P
Po pracy bylam na jodze, wiec relaks+ rozluznienie miesni. Za to zapomnialam zrobic zestaw od fizjo.
Musze bardzo pochwalic ta mate do akupresury. Jestem zachwycona! U fizjo mialam ja podlozona pod plecy i byl super efekt. Postanowilam wyprobowac jak sie sprawdzi na moje zbetoniale lydki. Straszny problem mam z nimi, niestety caly dzien na nogach, na silowni tez im sie obrywa, nie idzie rozmasowac i rozrolowac, ogolnie caly czas sa spiete i odczuwam dyskomfort, ostatnio jeszcze sie to nasililo. Wczoraj je zaatakowalam mata ze wszystkich mozliwych stron i rano nie moglam uwierzyc, taka byla roznica. Jeszcze po przebudzeniu podlozylam sobie ta mate, zeby je troche pokluc. Nie pamietam kiedy ostatnio tak sie czulam, takie lekkie i nie ociezale lydeczki. Zaluje ze wczesniej nie kupilam tel maty! Bede polecac kazdemu

Dzisiaj wlasciwie moglabym zrobic trening i taki byl plan, ale na fb bedzie live Damiana Parola o nabiale i ciekawi mnie co bedzie mowil, wiec bedzie spacer ze sluchawkami, a treningowo bedzie w weekend.






Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2018-08-09 16:32:20
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A te kolce na macie to bardzo twarde są? TO trzeba jakoś specyficznie używać? Ciekawostka.
Ja to livy zazwyczaj oglądam o fakcie bo można przewijać a zwykle mi nie pasują godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Pzydalby sie watek (albo info a SPAMIE) na takie materialy edukacyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
paula.cw
A te kolce na macie to bardzo twarde są? TO trzeba jakoś specyficznie używać? Ciekawostka.
Ja to livy zazwyczaj oglądam o fakcie bo można przewijać a zwykle mi nie pasują godziny


Paula te kolce sa dosc ostre- skory nie przebijaja, wiadomo, ale no... to kolce Odczucia na pewno zaleza od osoby, ale tez im bardziej napiete miesnie, tym bardziej sa intensywne- ja np. czuje roznice miedzy lewa a prawa strona plecow. Lydki tez dlugo nie wytrzymuja. Moj chlopak za to lydki na lajcie trzyma, a jak sie wczoraj polozyl to zaraz wstal :P jak zalozyl koszulke to bylo do wytrzymania.
Co do uzywania- normalnie sie kladziesz, albo podkladasz pod nogi, sa tez takie poduszki. I lezysz- to wszystko. Fizjo mowil ze max.30 min i zeby nie spac na tym. Ja juz sie kiedys tym zainteresowalam, bo pewna firma sie bardzo reklamowala na IG- sprzedaja za jakies 500zl te maty. Normalne nie markowe mozna kupic za 60-70zl, ja kupilam raz uzyta za polowe tego.

Czatowalan na tego live'a bo mial nie byc zapisany- na koniec powiedzieli, ze jednak bedzie 24h. Nic szczegolnie nowego dla mnie nie bylo, wnioski sa takie ze nabial jest ok, jesli nie ma alergii albo nietolerancji to generalnie nie ma przeciwwskazan.

Teapot
Pzydalby sie watek (albo info a SPAMIE) na takie materialy edukacyjne


haha no fakt, ostatnio sporo nowinek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cini

Następny temat

Redukcja po kompulsywnym objadaniu(?)

WHEY premium