SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT bugi24 w pogoni za sylwetką - str 57

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47492

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Plecy lubią ciężar - to jest podstawa. Ale lubią też technikę bo inaczej owszem, oszukiwaniem moze i wrzucimy ddoatkowe parę g mięsa ale możemy nabawić się paskudnej kontuzji a tego nie chce nikt.

Ja osobiście lecę
drążek - 4-5 serii - podchwyt/nachwyt/młotkowy - zmieniam
wiosło w pochyleniu - 4-5serii - solidny ciężar z zarzyucaniem i pomocą udami
ściąganie wyciagu do klatki - 4-5serii - z mocnym dopięciem i wolnymi negatywami
wiosło w opadzie 4-5 serii- mniejsze kg a pełne skupienie na technice i nadbudowie "środka" pleców(międzyłopatkowych)
wyciąg poziomy do brzucha - 4-5serii
czasem ławkę rzymską z 2-3 serii ale rzadziutko.

I nie narzekam szczerze mówiac, jakoś do przodu brnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
ile czasu wykonujesz taki trening i jak mają się przerwy po tych "cięższych" seriach chyba jednak będę musiał dołożyć jakieś ćwiczenie :) myślę na dodaniu wyciągu poziomego i dokładny ruch z zatrzymaniem w fazie maksymalnego napięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Bugi 4k kcal to niest tak dużo Cioen wpierdzielił dziś 4300 i nie narzeka , motywuj sie i myśl o przyrostach to jedzenie będzie wchodzić jak masło , rozumiem że nie zawsze ale myśle że większe problemy zaczynają sie przy około 5000 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Widzę że cieniu to wpierdziela jak dziki I dobrze ma chłopak z liczeniem bo zważy sobie miecho, ryż i oliwe i już ma całą rozpiskę Ja choć do niejadków nie należe to czsami już naoprawde jestem tak wypchany że ledwo chodzę Ogólnie od następnego tygodnia chyba zacznę kombinacje z treningiem. Wieczorkiem wam rozpisze moje plany

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Może za dużo jesz ilościowo , staraj sie znaleźć produkty kaloryczne ale któryh nie będziesz musiał jeść w niewiadomo jakich ilościach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ogólnie to gadałem sobie z moim sorem od wfu, on też już spędził pare ładnych lat na siłce i polecił mi ciekawy sposób polegający na tym że zostawiam ten plan jaki mam teraz ale wykonuje 1 tydzień każde ćwiczenie po 16 powt, 2 tydzień 12 powt, 3 tydzień 8 powt i 4 tydzień 5 powt. Wraz ze zmniejszaniem się ilości powtórzeń dokładam więcej ciężaru. W każdym ćwiczeniu ciężar taki żeby zrobić ustaloną liczbę ruchów bez zapasu. Co o tym myślicie?

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2013-11-26 15:03:02

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Wtorek
Nogi + Przedramię

Przysiady 60/65/70/75kg 10-8 powt
Wykroki 5,5/8/8 kg hantla 20-16 powt ( wywalam syzyfki bo dzisiaj znób bolało mnie przy nich kolano, wstawiam wykroki)
Martwy ciąg na prostych nogach 30/35/35
Wspięcia na palce ( kurde zapomniałem wgl o tym)

Przedramienia dzisiaj nie zrobiłem bo musiałem jechać z kumplem i się nie wyrobiłem

Dieta:





Ogólnie jeśli chodzi o szynkę którą mam ciągle w rozpisce to wstawiam ją tak orientacyjnie bo każdego dnia mam inną i jej nie da się wliczyć bo to jakiś lokalny wyrób z masarni a nie z żądnej foli no i niema btw podanego

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2013-11-26 19:45:20

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
czułeś wgl nogi po takim treningu ?? Trochu mało serii jak na nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
niby mało a ja ledwo łaze po takim treningu. Pozatym nogi to przezemnie najbardziej znienawidzona partia dlatego moze tyle mniej seri. Bywało tak ze po 3 dni łazic nie mogłem bo tak bolało xd

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Bugi:Nawet dobra taka metoda dla "zszokowania mięśnia" ;) Też w fbw jest 15-10-5 itd.Gawlak ma racje , dołóż chociaż po jednym ćwiczeniu na dwugłowe i czworoglowe , jak masz dostęp do sprzętu to daj ugiananie nóg w leżeniu/ żuraw i prostowanie w siadzie ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine Tabs 120 tabl Activlab dawka

Następny temat

Zestawik na mase

WHEY premium