SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT bugi24 w pogoni za sylwetką - str 57

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Jendnm słowem nie mam pojęcia o co kaman Może źle liczysz kcal albo coś , co do imprezy jak jesteś chory to lepiej nie pij ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wystarczy mniejsze siku lub kupka, dłuzsze włosy albo sie nie ogoliłeś i masz 0,5kg a na pwoaznie - kwestia ilosci płynów w organizmie, zalegającej w jelitach tresci pokarmowej, nabicia miesni glikogenem, milion czynników - 0,5kg to nie roznica

CO do przeziebienia - jak mantre to ostatnio powtarzam cynamon, imbir, kurkuma, goździki, miód, płukanki szałwią,rumiankiem, gorzką herbatą, przed snem 40-50ml wódki i ciepła herbata
na impreze jesli muszisz to idz, to w koncu raz w roku, pic mozesz jesli przez 24 wczesniej nie bd bral zadnych lekow i nie zalej pały tak by siedziec w tshircie całą noc i nie marznac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Tez mam ten problem tylko u mnie pas schodzi powoli w dol.Musisz doj**ac cardio powoli az dojdziesz do 5x45 min albo 6x40 potem obcinasz kcal powoli.A pod koniec dodajesz interwaly i powinno byc dobrze przynajmniej ja mam taki plan

Zmieniony przez - Cien w dniu 2014-03-28 15:27:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Co do tego przeziębienia to matka mi tam nakupywała Febrisanów, Gripexów itp. żre to i w miare pomaga bo dzisiaj już czuje się lepiej. Co do imprezy to ide, urodziny najlepszej psiapsi to musze być. A co do picia to chyba się tak nie upyerdole żeby nie wiedzieć o bożym świecie Wracając do redu to robie teraz od dzisiaj eksperyment, nie licze kalori, białko trzymam wysoko węgle tłuszcze jak tam wyjdzie, jem kiedy jestem głodny. Zrobie tak przez tydzień i zobaczymy co z tego będzie + postaram się kręcić więcej aero. Dlaczego odrzucam liczenie ktoś zapyta? A dlatego ze rok temu miałem to samą sytuacje, liczyłem i stałem w miejscu, przestałem liczyc i jadłem na oko waga poszła w dół. Także próbuje, yebać schematy jak to mówią

+ dzisiaj byłem na siłce mprzykręcić tylko aero. 40 min speed 10 na orbitreku

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2014-03-28 17:29:45

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Bo jedząc na oko jesz dużo mniej niż powinieneś tym bardziej na redu .. nie dziwić sie że waga leciała w dół , moim zdaniem już makro nie są aż tak ważne ale kcal to podstawa na redukcji zawsze śledzidz reakcje organizmu na daną ilość kalorii w diecie i wiesz czego dodać co odjąć albo ile aerobów dodać żeby fat leciał . Zobaczymy jak wyjdzie ten eksperyment w praniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ja jakbym jadł tak żeby się najeść non stop co jestem głodny to przez drzwi bym nie przechodził


CHoć czasem 20h mógłbym nie jesc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Siemano po weekendzie. A więc dietka jem kiedy chcę weszła w życie, narazie czuje się spoko, jade z tym do końca tygodnia i patrze co się zadziało

PONIEDZIAŁEK ( Klatka )
Wyciskanie sztangi na płaskiej 60/65/70/70kg 10-6 powt
Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 21/21/21/21 10-8 powt

Dzisiaj znów tylko dwa ćiwczenia, przy ostatnim powtórzeniu jakoś podniosłem głowe i wrócił mi ten ból w karku także sobie odpuściłem już dalsze ćwiczenia na klate.

+ Brzuch
Wznosy nóg 3x10 powt
Spięcia 3x10 powt

+ AEROBY
20min orbitrek speed 10

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Ale jesz przynajmniej porządny przed i potreningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Przedtreningowy to zawsze grahamki które wciągam w szkole bo zaraz po lekcjach lece na trening a po treningu wpc i za jakąś godzine jak wróce na chate kura + ryż przeważnie

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
grahamki z?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine Tabs 120 tabl Activlab dawka

Następny temat

Zestawik na mase

WHEY premium