SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT bugi24 w pogoni za sylwetką - str 57

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Nie zgodził bym sie z tym do końca , czasami trzeba " odpocząć "od jakiegoś cwiczenia w wyiskanie na skosie jako pierwsze ćwiczenie wydaje mi sie dobrym " tymczasowym zamiennikiem" albo chociażby pompki z obciążeniem sam tak robiłem i pompa była bardzo dobra , oczywiście potwierdzam że wyciskanie w leżeniu jak przysiad i mc to 3 podstawowe cwiczenia które powinny być w każdym planie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
WL, przysiad i MC w kazdym planie to kupa a nie teoria i nie ma nic wspolnego z prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm. ja nie miałem ani WL ani MC w planie, a progres był super :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
A co miałeś zamiast WL ? Zamiast MC było dzień dobry tak? Paweł a co powiedzałbyś o lumberjack squats?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
40neos
Jakieś podsumowanko po miesiącu dziennika może ?

Juz bylo za 2 tyg bedzie znowu po nowym roku zaczne wrzucac wypiski teraz mi sie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Kacper - zamiast wl mozesz miecy wyciskanie hantli, wyciskanie hantli/sztangi na skosie, bramę, wyciskanie na maszynie, rozpiętki siłowe, dipsy, możliwości ogrom, najważniejsze to żeby atakowac miesień pod różnym kątem

co do tego rodzaju siadów - ciekawa alternatywa dla frontów to na pewno, pytanie jak bd je wykonywał bo nietrudno o przseciążenie nadgarstków, łokci i barków, nie wspominając o zbytnim pochyleniu czy nie upilnowaniu kolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Siemanko po świętach A więc ten tydzień poświęcam na regeneracje i nie robie żadnych treningów. Startuje od poniedziałku jak dobrze pójdzie to na profesjonalnej siłce, od następnego tygodnia odpalam też cykl Plutonium + mono. Najbardziej zastanawiam się nad planem jak wybrać. Wpadły mi w oko FST 7 i plan w postaci siła/hipertrofia podzielone na dni co radzicie?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
Również witam chyba nikt nie pomyślał że to koniec ?? :D
ja po sylwestrze dalej w formie dzisiaj wykonałem drugi trening z 3tygodnia
107kg 5serii po 4powtórzenia + trzymanie sztangi 130kg póki co jest ciężko ale siła idzie progresem podzielę się z wami na sam koniec mogę jedynie zdradzić że jestem na dobrej drodze póki co a więc pozdrawiam i czekajcie na zdjęcia filmiki i wypiski :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
A więc od wtorku startuje na profesjonalną siłkę i skleiłem sobie taki oto planik. Może być coś jeszcze do poprawki ale wszystko wyjdzie w praniu. Wrzucam zebyście zerkneli i ewentualnie coś tam poprawili.

Poniedziałek POWER (Plecy + Biceps)
Podciąganie na drążku nachwyt szeroko 4 serie max powt
Wiosłowanie maszyna lub sztanga 4 serie 4-6 powt
Martwy Ciąg 4 serie 4-6 powt
Szrugsy 4 serie 4-6 powt

Uginanie z supinacją 3 serie 4-6 powt
Uginanie ramion na wyciągu dolnym 3 serie 8-12 powt

Wtorek ( Klata POWER + Barki HIPERTROFIA)
Wyciskanie hantli/sztangi na ławce skośnej 4 serie 4-6 powt
Wyciskanie sztangi na płaskiej 4 serie 4-6 powt
Krzyżowanie linek bramy 4 serie 4-6 powt

Unoszenie ramion w przód z hantlami 4 serie 8-12 powt
Wznosy ramion z hantlami 4 serie 8-12 powt
Unoszenie hantli w opadzie tułowia 4 serie 8-12 powt

Środa POWER ( Nogi )
Wypychanie ciężaru na suwnicy 4 serie 4-8 powt
Wyprosty na maszynie ( czworogłowe) 4 serie 8-12 powt
Uginanie na maszynie ( dwugłowe) 4 serie 8-12 powt
Łydkownica 4 serie 8-12 powt

Czwartek ( Barki POWER + Plecy HIPERTROFIA)
Wyciskanie maszyna/suwnica 4 serie 4-8 powt
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 serie 4-8 powt

Wyciąg górny 4 serie 8-12 powt
Wiosło hantlą 4 serie 8-12 powt
Ściąganie linki wyciągu dolnego 4 serie 8-12 powt



Piątek (Klata HIPERTROFIA + Triceps POWER)
Wyciskanie hantli na ławce skośnej 4 serie 8-12 powt
Rozpiętki hantle/maszyna 4 serie 8-12 powt

Pompki na poręczach 3 serie 4-8 powt
Francuskie wyciskanie sztangi 3 serie 4-8 powt



+ 2 razy w tygodniu gdzieś wkręce trening brzucha

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2014-01-04 11:14:47

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Wiosłowanie wolnym ciężarem , jak na mnie to za dużo maszyn
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine Tabs 120 tabl Activlab dawka

Następny temat

Zestawik na mase

WHEY premium