SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT bugi24 w pogoni za sylwetką - str 57

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47494

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
nikt nie kaze kupowac wam kawioru, wędzonego łososia etc

Wystarczy ze smieci, typu chockapic zamienicie na zdrowsze zastepniki i dieta juz wychodzi w cenie "normalnego ludzia"

ja tez wyczajam wszystko na promocjach i przpecenach, kupuje na zapas, mroze etc, nic w tym dziwnego, w naszym kraju trzeba albo nie miec w sobie za grosz sprytu albo zarabiac naprawde dobre pieniazki zeby nie praktykować takich zachowań

Ja osobiscie jestem tutaj od porad zywieniowych, treningowych i suplementacyjnych, z czego staram sie wywiązywać, co Wy z tym zrobicie - to już tylko wasza bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Tak po prawdzie, jakby podliczyć, to zdrowe, racjonalne odżywianie się wyjdzie nawet taniej, niż "tradycyjne menu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
płatki owsiane 4-5zł/kg. Wszelkie "gotowe" płatki śniadaniowe - dobre 2x tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
pilkaPN
Druga sprawa że najważniejsza jest obserwacja własnego ciała, dzisiaj jeden trener namawiał mnie do wyrzucenia z diety żółtego sera i udek z kurczaka, tylko tak szczerze po co jeśli je jem i jestem zadowolony z postępów? :)

Zapytaj go, co jest złego w udkach kurczaka. Też chętnie posłucham w sumie

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
"tłuszcz zwierzecy" - smierc wg lekarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
Dzisiaj 114kg x 4
Trzymanie sztangi 135kg

Do końca planu zostały 4 treningi a na koniec filmik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grubo. Bardzo dobrze, trzymaj tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
jak skończę plan to tydzień roztrenowania plan do małej korekty i jadę znowu są małe niedociągnięcia w nim i myślę że na kolejnym cyklu powinno pójść podobnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyszłość jest tworzona w teraźniejszości, także skup się na obecnej chwili
Jest dobrze, progresuj z głową.

Zmieniony przez - muking w dniu 2014-01-15 21:28:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
Piękne słowa, dzięki za wsparcie :)

a mam pytanie odnośnie suplementów na ochronę stawów itp czy jest sens bo nigdy nie brałem ale teraz zdaję sobię sprawę że są trochę na rażone na przeciążenia i tak się zastanawiam doradźcie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine Tabs 120 tabl Activlab dawka

Następny temat

Zestawik na mase

WHEY premium