SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT bugi24 w pogoni za sylwetką - str 57

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
ja również jestem tego zdania co Ty ale zdaję sobię sprawę że to jeszcze nie ten moment może jak osiągnę wage 75-80 i mój bf będzie około 6-7% to pewnie i bym coś popróbował ale teraz nie ma co robić z siebie pośmiewiska serio wiem co mówię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Teraz jakby sie mial przygotowac do zawodow to mysle ze odwonienie + dopalenie smalcu i nie wiem czy by go zostalo 60 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
I dobrze mówisz Gawlak , Cien też masz racje ! Ja mówie na przyzłość , teraz nie czas na to i nie te kg Ale jesteś na dobrej drodze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Obczaiłem na szybko foto Gawlaka, reszte nadrobie na dniach. Bardzo estetycznie, dobrze idzie i bardzo silna klatka 120kg przy 65kg - podziw z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Chuda szkapa
Widzę, że coś ruszyło w tym dzienniku, gratulacje, no!
Gawlak - IMO sylwetka dobra, fajny bf w czwórkach ładnie wychodzi VMO, ale nie dziwne bo przy ATG to on dostaje najwięcej po dupie z całego uda. Jeśli chodzi o resztę "kończyny" - jest nad czym pracować.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
dobrze jest gawlak :D

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Siła jest, ale na zawodach ciężko by było z zaliczeniem - zupełny brak przytrzymania na mostku

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
na tych co do tej pory startowałem trzeba było tylko zaakcentować położenie sztangi na klatce :) do przytrzymania sztangi na klatce oraz konkretna formę pod zawody jeszcze będę się szykował :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine Tabs 120 tabl Activlab dawka

Następny temat

Zestawik na mase

WHEY premium