SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT DreamEvil - może tym razem się uda

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Gratulacje, jak w końcu ruszysz będę odwiedzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
"od poniedziałku" ... lubię to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
że po jutrze, Drim?

bo nie sprecyzowałeś XD

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Nie powiedział od którego, sprytnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Taki ze mnie cwaniaczek! Byłem w górach, mam znowu skręconą kostkę i p******nięte kolano (rzepka mi się lekko przyśrodkowo przesunęła ) jutro idę do fizjo żeby mi to ogarnęła, otejpowała, od lekarza dostanę skierowanie na ortezę i na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Ty masz jakąs nadreaktywność stawów, kruchośc torebek stawowych czy ki czort? o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Mam skłonność do przeginania ze wszystkim. Kolano i kostkę na stoku rozwaliłem sobie zjeżdżając z czerwonej trasy mając deskę 2 raz na nogach - nigdy wcześniej nie uprawiałem sportów zimowych. Po prostu przyebałem, bo za mocno skręciłem i mnie przekręciło

Diagnoza:
kolano - zapalenie ciała tłuszczowego Hossa, naciągniete więzadło poboczne przyśrodkowe, uszkodzona lekko kaletka przedrzepkowa, obrzęk, brak wysięku. Tejpy założone i czekam az sie zregenruje
kostka - konflikt skokowo-piszczelowy, muszę robić masaż poprzeczny

Dzisiaj będzie wypiska z treningu i diety (już chyba można powiedzieć że wystartowałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Brzmi jak na moje fizjo-laickie oko bez tragedii,a le mimo to mógłbyś nieco na suiebie uważać człowieku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
generalnie z kolanem nic się nie dzieje, 2 tygodnie i będę latał, ale kostka to złożony problem, bo przedwczoraj zaczął się 4 miesiąc jak z nią walczę i nadal jest ch**owo... jak się w lutym łamałem, to w kwietniu grałem w piłkę. Teraz mamy w zasadzie marzec po kontuzji listopadowej i nadal mam problemy z truchtem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
łykent

Byłem na snowboardzie. uczyłem się jeździć. 1 raz w życiu w ogóle założyłem sprzęt do jazdy na nogi, oczywiście dwa tysiące gleb, milion kontuzji, ale było warto. zaraz powrzucam jakieś foty i filmiki z tego magicznego wypadu

27.02.2017

Pierwszy prawdziwy trening z prawie dietą. Kolana odpadają, kostka boli, ale noł ekskjuzys. Od przyszłego tygodnia prawdopodobnie zaczynam wp*****lać suple które mam (o ile się nie przeterminowały, bo mam tam suple ponad roczne )

TRENING
1a. pullup 3x10 + 4x5
1b. dipsy 3x10 + 4x5

2a. pullup z gumą 4x (łącznie 50)
2b. pompki 4x (łącznie 70)

3a. australian pullup podchwytem 3x (razem 25)
3b. pompki w podporze tyłem 3x (razem 60)

DIETA

Brak apetytu pierwszy raz od stu lat. I tak zjadłęm za dużo, póki co taka dieta 50/50, ale będzie coraz czyściej i coraz bardziej redukcja

1. tortilla, żółty ser (z 5 plasterków ) i 4 plasterki polędwicy sopockiej
2. 70g mąki, 3 jajka, 100g mleka, trochę masła migdałowego
3. 100g makaronu, 125g twarogu, syrop klonowy, trochę masła migdałowego
4. serek wiejski, 2 kromki chleba tostowego, 2 plastry sera, 2 plastry schabu pieczonego
5. 30g wpc + 250g mleka
6. 1 kromka chleba z serem i wędliną
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] - Paramaribo reaktywacja - dziennik treningowy

Następny temat

Kluszczyński Trenuje - Cenne rady dla początkujących i zaangażowanych od finalisty ME

WHEY premium