SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT DreamEvil - może tym razem się uda

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
żyję, wszedłem na sfd pierwszy raz od miesięcy. nie mam za bardzo czasu na wpisy, może się zmotywuję niedługo, bo już o tym myślałem, ale mogę powiedzieć po krótce co u mnie:
spasłem się, bo kontuzja, zjechałem z 93kg do 77, potem znowu jakieś załamanie formy. Aktualnie mam 81kg i wszedłem już na masę, bo takie straty mieśniowe się wdarły, że dalsza redukcja nie miałaby sensu. Miskę mam bardzo intuicyjną, trenuję kiedy tylko mogę, bo praca i studia zabierają mi dużo czasu. W tym tygodniu udało mi się zrobić 2 treningi siłowe, 1 crossfit i 1 bieganie. Jem witaminy i wpc Przebiegłem półmaraton pod koniec sierpnia z zadowalającym czasem (1h41minut58sekund), rowerem też jeździłem, pływałem. W sumie tyle tak po krótce, nie jestem jakoś mocno ulany, ale wyglądam raczej średnio niż dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Spoko, ja też mam jakiś wybitny niefart z treningami i miską i się zapuściłem, z czasem tez nie jest kolorowo - łoncze siem w bulu

Kontuzja wyleczona?

Jak studia i gdzie teraz robolisz?

Jak udaje się choć +- trenować tak jak to teraz przedstawiłes to naprawdę i tak spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
W hotelu jestem cieciem
Dzisiaj przej**ane, od 5 na nogach, zajęcia do 19 i od raz do robotu, kończę o 6:30 i od 8 do 20 zajęcia - jutro umrę.
Kontuzja wyleczona, kostka strzela mi nadal, albo jak za długo opieram ciężar na lewej nodze, to mnie boli przy odciążeniu.
W tym tygodniu wejdą 2 treningi siłowe i trenażer (taka platforma na rower do jeżdżenia w domu) lub 3 siłowe, jeszcze nie zdecydowałem.
Co do studiów to jakoś leci, stypendium może będę miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
jak ma wjechać stypa to trochę lepiej niż jakoś idzie

Na recepcji siedzisz czy jak? jest się jak kimnąć chwile? bo przecież taki ciąg 48 w sumie to troche ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
rezygnuję z tej pracy od listopada. Tzn wiem że szef nie ma kim mnie zastąpić, więc mu powiem, ze mu wyślę liste dni w które mogę pracować, ale że niech mnie nie traktuje jak pracownika stypendium takie mieszane wchodzi, od 20pkt jest kwalifikacja do stypendium, ze średniej mi wychodzi 16 pkt + 6pkt za osiągnięcia sportowe (1 miejsce wśród uczelni medycznych w Polsce w ręczną, zabrali mnie chłopaki z gipsem na nodze i siedziałem na ławce ).

Co do kimania to jest tak, że zależy z kim pracuję, bo ja jestem jako taka pomoc przy recepcji, po prostu latam po hotelu i załatwiam rzeczy, robię obchody czy jest grzecznie itp. Teraz we wtorek byłem rozj**any i miałem w dupie czy mogę spać czy nie i łącznie z 5h się przespałem w robocie Dzisiaj też pewnie jakieś małe kimanko wleci.

Od listopada plan treningowy na tydzień będzie taki: 2x siłowy, 1x cf, 2x bieganie, 1x trenażer, 1x ręczna, 1-2x kickboxing, dieta pewnie z 4,5 koła kcal będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
To w miarę spoko ukłąd w robocie i mega spoko ziomki z drużyny, naprawdę to coraz rzadsze....



I oby stypa wpadła, 3mam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Stypendium się nie udało
Jak coś to nadal ćwiczę, w zeszły piątek rozj**ałem sobie plecy: mianowicie zwichnięcie stawu krzyżowo-biodrowego + kilku lędźwiowych, ogólnie porozdupcane mięśnie przykręgosłupowe, 3 dni leżałem na mocnych dragach, teraz już powoli wracam do treningów. Od listopada rozpoczynam rehabilitację, już plus/minus wiem co mam robić, a czego unikać w treningu i mam nadzieję, że za kilka msc, będę wzorem zdrowych pleców

Chciałem wrzucić film z dzisiejszego treningu, ale nie chce mi się logować specjalnie na yt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] - Paramaribo reaktywacja - dziennik treningowy

Następny temat

Kluszczyński Trenuje - Cenne rady dla początkujących i zaangażowanych od finalisty ME

WHEY premium