SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT DreamEvil - może tym razem się uda

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Od ostatniej wrzutki z treningu nic się nie działo, tj wp*****lałem syfy i nie ćwiczyłem. Dzisiaj 1 dzień powrotu do treningów (chyba najwyższy czas przestać przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu i zająć się sobą, bo na siebie akurat wpływ mam )

Post ten piszę, żeby sie pochwalić cukierkami od AL, bo dostałem! Dziękuję wam za wsparcie i motywację, zjem je wszystkie!

W planach jazdy 100km rower + 45 minut basenu wieczorem przez tyle dni ile dam radę, czyli prawdopodobnie do końca tygodnia max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
na 100km elektrolity się nadadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80253
Jak to jest człowiek prowadzi dziennik codziennie i nic nie wpadnie a Dream wrzuca rozpiske raz na tydzień, a dostaje

No nic zrób z prezentów dobry użytek. No i basen to piękna rzecz plechy bolą jak nic po porządnym pływaniu

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Wniosek? Dawaj wypiski co tydzień
Albo co miesiąc - będą Ci dosyłali paczki 2x/week
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziennika chyba się nie prowadzi dla kilku batoników, tylko dla motywacji, czy porad, które Ty, Qitr, zwyczajnie olewasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80253
motywacji mi akurat nie brakuje a co do porad to w kwestiach technicznych się słucham a co do diety to staram się pewne zmiany wprowadzac, ale jestem tez w dosc duzej mierze zalezny od rodziców, ale tylko do 1 X

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Wrzucam wypiski raz na tydzięń napisałem dlaczego i nie zamierzam się powtarzać. Walkę z rodzicami toczę od 3 lat i nawet już o tym nie wspominam
Dziś zmieniłem nieco plan, pojechałem 50km na rekord (udało się btw), skosiłem pół trawnika i idę na basen wieczorem.
Jutro pojadę trochę dłuższą trasę, bez basenu i skoszę drugie pół trawnika

Qtir: jak prowadzisz dziennik dla batoników to ci mogę kupić i wysłać (nie odeślę ci tych co dostałem, bo prezentów się nei odrzuca )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
PawelSzEvc
na 100km elektrolity się nadadzą


Kupiłem kiedyś kilka paczek tych elektrolitów. Na 50-70km rowerem owszem (odpowiednik 20-30km biegania, bo używałem ich biegając), nadadzą się bardzo dobrze, ale jednak przy dłuższych trasach na dużym wysiłku organizm domaga się wody... I niczego innego. Żadnych carbo, elektrolitów, izotoników, czystej wody, w przeciwnym wypadku klucha w ryju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80253
Dream nie prowadze dziennika dla batonów ale jak masz nadmiar kasy to zawsze możesz ją na mnie wydac
1

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Wątpiącym - podjedzcie w górę, sprawdzcie w jakim dziale jest dziennik - później narzekajcie na swoje - wspominałem już nie raz - doceniamy osoby mające wkład w rozwój działu i będące lojalne od czasu I w sumie nie widzę w tym niczego ani dziwnego ani złego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] - Paramaribo reaktywacja - dziennik treningowy

Następny temat

Kluszczyński Trenuje - Cenne rady dla początkujących i zaangażowanych od finalisty ME

WHEY premium