SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT DreamEvil - może tym razem się uda

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
koleś mi wstawił w gips, nawet k***a w gipsie widać że to jest krzywo, chyba chcą żebym został kaleką <3, jadę w poniedziałek do gabinetu ojca mojego kumpla, który jest neurochirurgiem, zdejmie mi to g****, obejrzy nogę jeszcze raz i zobaczymy co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Ja prdol ... całe forum jakieś wypadki , choroby , kontuzje .. wracaj do zdrowia i oby dobrze Ciebie poskładali bo kto tu kierva 1000 skakanków zrobi jak nie Ty Pozdroo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wszystkie skakanki zrobie jak wrócę jak już poukładam sobie w głowie z tą kontuzją (bo póki co jak łatwo się domyślić mam kurva stan poddepresyjny) to postaram się trenować pomimo gipsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
trzymaj się tam ziomek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dogadaj co z nogą i skonsultuj jak z wysiłkiem - wracaj i dawaj znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
będę musiał na LC wejść, bo tyle słodyczy się najadłem od środy, że masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
pójdzie w bicki, to pewne.




No i w tłuszcz, głównie w tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Pan neurochirurg okazał się być też panem ortopedą
Okazało się, że jednak nogę da się nastawić, proszę sobie wyobrazić! Tylko trzeba, k***a, chcieć!
Ostatecznie mam nogę w lekkim gipsie za cenę opatrunu i zdjęcia - czyli jedyne 155zł. Ciekawe jest, że musiałem płacić 35zł za zdjęcie rtg w ZOZ, bo to poprzednie dali na płycie w formacie takim, żeby tylko ich lekarz mógł je odczytać <3
Generalnie będę mógł chodzić w tym gipsie i chodzić na treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Yebany NFZ
Ile się będziesz kurował?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
3 tygodnie gipsu + 6 tygodni stabilizatora + około 12 tygodni dojścia do pełnej sprawności nogi. Czyli w maju będę mógł ją zacząć obciążać zaj**iście, minie mnie cały sezon rowerowo-biegowy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] - Paramaribo reaktywacja - dziennik treningowy

Następny temat

Kluszczyński Trenuje - Cenne rady dla początkujących i zaangażowanych od finalisty ME

WHEY premium