SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/ Massmarols/ I pods. str 46 / II podsumowanie str. 100

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Figa_79, Katlak, Bunia dziękuję bardzo mi miło coś takiego czytać
Shaneeya ju noł
LejdiG napinka?? gdzie tam ja do napinki żeby się napinać to trzeba jeszcze mieć co
dziękuję za miłe słowa

Obli, Wrong jeszcze do wczoraj myślałam, że czeka mnie kolejny etap redukcji bardzo chętnie zabiorę się za budowanie góra zrobiła się drobna- to prawda a że duvpa do poprawy to wiem.. zrobi się

Mam parę pytań:

1. Jadę na wakacje i przede mną 2 tyg regeneracji jak się do niej zabrać?
Obli wspomniałaś coś o bilansie zerowym- w moim przypadku to jakieś 2k kalorii- no i :
- jaki rozkład przyjąć?
-co z ww? jakie źródła?
-stosować dalej metodę Marty i dokładać po 5g ww ( na wyjeździe będzie ciężko to liczyć) czy jeść na czuja?

2. Co dalej? budowanie i bilans dodatni bardzo mi odpowiada w jaki rozkład celować?

3. Czy trening zostawić ten sam czy poszukać czegoś nowego? jeśli tak to gdzie ( u kogo ) szukać czegoś właściwego dla mnie bym mogła bezczelnie skopiować?

dziękuję raz jeszcze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie poleciało, teraz to trza przypakować
Miłej rege
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wygladasz jak ja w moich skinny fat latach przed SFD (to nie obelga wiec czeba pakowac jak mowi Kark

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MagdaK(ark) dziękuję

Magdaleno pacząc na Twoj pjerfszy dziennik i foto to ja bym powiedziała, że to komplement dziękuję

z chęcią zatem przypakuję bogata micho WITAJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no ja wlasnie mialam Cie odeslac tam, zaczynalam z plaskim tylkiem i szerokim (ale nie tlustym) brzuchem, a potem dzieki duzym ciezarom pojawil sie kragly zad i jakies tam wciecie w talii, wiec nie ma co pyerdolic o chudosci tylko zaokraglic sie jak na babochlopa przystalo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudość wcale mi się nie podoba po prostu ja jej u siebie wcześniej nie widziałam- dopiero zdjęcia i zestawienie ich z tymi z przed reżimu mi pokazały co i jak no i chłop jęczy, że chudo, ale jemu nie wierzyłam, bo ponoć miłość jest ślepa

a sylwetka babochłopa... po cichu i nieśmiało sobie o niej marzę czas urzeczywistnić te marzenia

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-07-14 14:19:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no ja, zeby Ci oddac sprawiedliwosc to wiele lat (nawet na SFD) zmagalam sie z wizja chudosci az do momentu, gdy Vitalia uznala mnie za ohydnie chuda, wtedy mi przeszlo tak ze ja nawet rozumiem, ale zapyeralac trzeba i trzeba jesc

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magdaleno- dziękuję poczytam Twój dziennik- myślę, że będzie to pouczająca dla mnie lektura a co do Vitali to coż. jakiś czas temu jedna laska mnie tam odsyłała- niech to będzie dla mnie przestrogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
eee, wez nie czytaj, bo sie zajmowalam glownie pyerdoleniem i rozkmina ale to dlatego, ze mialam zyebane kolana i nie bardzo wiedzialam co ze soba zrobic. wiec nie ma co czytac

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
nadrabiam zaległości, naprawdę ślicznie wyglądasz! pięknie ci poszła redukcja:) na pewno dalej bede śledzić

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO na utrate wagi - tłuszczu?

Następny temat

Jadospis - proszę o weryfikację :)

WHEY premium