SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/ Massmarols/ I pods. str 46 / II podsumowanie str. 100

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shaneeya dzięki za odwiedziny i wsparcie
Mika już mnie nosi i kombinuję jak wyrwać się jutro na siłkę- nie cierpię siedzieć w domu

--------------

11/07

Micha:

Omlet z malinami i nerkowcami
Jaja
Polędwiczka wieprzowa
+smalec, masło, warzywa

acha dziś byłam na zakupach i.. rozmiar mniej mniej! bez problemu mieszczę się w M-kę a góra to i nawet S pękam z dumy

Szefowe dziękuję z całego serca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
noga już zupełnie wydobrzała- dziś ruszę na trening

Dziś minęło 8tyg reżimu i treningu na dniach wrzucę chyba jakieś foty i byłabym wdzięczna za wskazówki czy zmieniać coś w treningu..bo z dietą to wiadomo, cisnę dalej

coś dziwnego mi się porobiło- ostatnio ( 2 tyg temu) dostałam plamienia, które wzięłam za @- trwało parę dni, bolał biust i jajniki jak przy normalnej @ z tym, że skąpo było.. wzięłam to za hm "mneij intensywną" @.. po paru dniach przeszło i przedwczoraj znów się pojawiło.. w pierwszej kolejności sprawdziłam czy jestem w ciąży- nie jestem

coś takiego miałam już kiedyś przy nagłym schudnięciu- lekarz stwierdzi wtedy ( na podstawie usg) endometriozę- krwawienie było jednak zdecydowanie silniejsze jak teraz- jak zaczęłam jeść ustało..

troszkę się martwię, po urlopie czeka mnie wycieczka do gina..

wczorajsza micha niedojedzona, bo padłam o 20





Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-07-13 09:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tyyy a na ilu ww teraz juz jesteś?
wrzuc podsumowanie trzeba cie bedzie powoli wyciagać z tego doła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szefowo moja- obecnie mam 20g ww z dodanych ( warzywa niezielone i jagodowe) i do max 30g z orzechów, awokado itp. co w sumie daje mi jakieś 30-40g ww dziennie z jagód, niezielonych warzyw, orzechów ( zwykle nie dojadam do tych max 30g, ale się zdarzy)

podsumowanie wrzucę jutro, dziękuję bardzo!

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-07-13 12:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
startujac od 30g ww co 5g tygodniowo w sumie powinnas juz byc na 50g przynajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta przykazała trzymać lub ciąć ( o te 5g ) w razie gdyby nie spadało i tak też robiłam- stąd te 20g w misce u mnie...od 5 tyg tym lecę więc jeśli by ciągle leciało to w tym momencie powinnam mieć 25g. Do 50g miałam ( wg Marty) dojść w ciągu 10tygodni. A na razie 5 tyg za mną.. plus miesiąc ścisłego reżimu na maks 30g ww czyli w sumie już 9 tydzień lecę LC

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-07-13 12:31:07

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-07-13 12:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie zartuj ile ma spadać, nie przeskoczysz siebie chyba ze sie zagłodzisz na smierc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matko Bosko Redukcyjno, nigdy w życiu cieżko mi tak obiektywnie na siebie spojrzeć i ocenić- dla mnie wciąż jest coś do poprawy- opona, boczki - daleko mi do suchości co poniektórych lasek- wciąż tego fatu sporo na mnie.. wiem, że płaskiego brzucha nigdy mieć nie będę, ale zawsze jest ta myśl gdzieś, że mogło by być lepiej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kobieto, by suchośc niektorych tu lasek utrzymac to musiałabys zrobic przynajmniej 5kg miesni wiecej o czym ty mówisz, popracowac z 6 miesiecy na diecie z dodatnim bilansem i wtedy mozesz o tym myslec, na razie sie po prostu na chama redukujesz.
Powinnas regeneracje zrobic i po wakacjach zacząc cos budowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli, ja leszcz jestem i się nie znam zupełnie, ale z chęcią się tego podejmę opcja z regeneracją i bilansem dodatnim bardzo, ale to bardzo mi się podoba powiedz mi proszę jeszcze jak się za to rege zabrać? trzymać dietę i dokładać co tydzień 5g ( będzie ciężko na wakacjach liczyć więc na oko bym dokładała) czy wskoczyć na jakieś wyższe? źródło ww dalej te same - czyli warzywa niezielone i jagody?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO na utrate wagi - tłuszczu?

Następny temat

Jadospis - proszę o weryfikację :)

WHEY premium