SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/ Massmarols/ I pods. str 46 / II podsumowanie str. 100

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10/06 dzień 30 z 30 ścisłego reżimu




trenio:brak- wzdęcia i zaparcia nie dały mi żyć

Pomiarów brak, bo nie mogę się normalnie wypróżnić.. ciągle mam wzdęty brzuch, a gazy takie, że szkoda gadać..jem kiszonkę na przeczyszczenie, ale zdaje się, że jest jeszcze gorzej- nie mogę w siebie wmusić więcej wody i zdaje się, ze to jest problem przy tej ilosci błonnika jaką w siebie pakuję..

postaram się w piątek uzupełnić wymiary, bo wcześnie z racji siłowni chyba nie bedzie jak..

-------------------------------------------------------

I etap ścisłego reżimu uważam za zakończony, od dziś zgodnie z instrukcjami dodaję po 5g ww w zależności od pomiarów

Od dziś zaczynam również odliczanie 10tyg- w między czasie mam przerwę na urlop i mam nadzieję, że bedzie mi wolno wrzucić jakiś czit lub przynajmiej nie liczyć, bo nie wyobrażam sobie wypadu w góry z wagą kuchenną





Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-06-11 10:12:14

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-06-11 10:12:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liczyć nie musisz, o czitach zapomnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Mass jestem pod wrażeniem Twojej dyscypliny i determinacji. Dzielna jesteś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
super ci idzie, oby tak dalej
jestem pewna że na zdjęciach już jest ładna różnica no ale cóż, trzeba poczekać 2 mies...

Zmieniony przez - niger w dniu 2012-06-11 18:35:29

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tydzień I z 10 11/06

dzięki dziewczyny, ale nie bardzo zasługuję na taki podziw- właśnie obszamałam ponad rozkład jazdy kawał kiełbasy, bo tak mnie ssie z głodu dziś mam nadzieję, że nic się z tego tytułu nie stanie.

Robię przerwę od treningów paro dniową- mam sesję i nie dam rady do końca tego tygodnia pojawić się na siłce- bieganie będę uskuteczniać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o naukę i koncentrację, to mi dobrze robią orzechy włoskie w misce. Może warto dorzucić? :) Powodzenia w sesji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
jak będziesz biegać to myśle że też będzie ok, jak nie moge iść na siłownię to też ide biegać. Powodzenia na sesji

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Na koncentrację dobre mięsno-orzechowe śniadanie Poliquina. Dobrze się przy tym myśli i pracuje

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Mass gratuluję pełnego miesiąca reżimu Zawsze jak nie możesz iść na siłownię to małe GPP nie zaszkodzi
Powodzenia na sesji

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LejdiG, 90Paker dziś wrzuciłam orzechy ( wprawdzie nie włoskie, ale orzechy ) dzięki za rady, oby pomogło, bo w weekend 3 egzaminy a ja ciągle jeszcze nic nie umiem

Niger nie dziękuję

Anani niestety na wytrzymki mam embargo z racji diety będę próbować na tyle na ile mi wyjdzie
od 2,5 msc nie robiłam przerwy w treningach i przyda mi się teraz parę dni, bo niechęć czuję do siłowni straszną i zmęczenie materiału ogólne..
_________________________________________________________________

Tydzień I dzień 2 12/06

Micha:

1. Omlet
2, orzechy
3. j/w
4. schab



Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-06-12 12:55:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO na utrate wagi - tłuszczu?

Następny temat

Jadospis - proszę o weryfikację :)

WHEY premium