SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/ Massmarols/ I pods. str 46 / II podsumowanie str. 100

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Bardzo się cieszę bo widzę, że świetnie kochana sobie radzisz

Oby ten zapał dalej tak mocno Cię trzymał i nie opuszczał ani na chwilę

buziaki, będę podglądać i trzymać kciuki

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
Również trzymam kciuki mass Świetnie, że woda schodzi

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki laski oby ten stan trwał i trwał i trwał


--------------------------------------------------------------------

Miska dzisiejsza, później trenio dojdzie ( już się nie mogę doczekać!:

14/05 Dzień 3 z 30 ścisłego reżimu

Miska:

1. Jajecznica na boczku z pastą z awokado
2. Karkówka, masło
3. Orzechy
4. Karkówka, masło
5. Dorsz, kokos




Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-05-14 10:15:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
:-*

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ja nie mogę patrzeć na baseny 6lat szkoły sportowej w klasie pływackiej umiejętnie zniechęciły mnie do basenu. Mi się marzą jeziora. Na szczęście już niedługo będzie można szaleć.
Miskę masz fajną... taką tłustą Zobaczymy jakie wrażenia będą po jutrzejszym treningu

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel , trenio był dziś c do basenu to ja właśnie załapałam bacykla dzięki Feli, za co jej serdecznie dziękuję ale również daleko bardziej wolę jeziora, czy morze- bez porównania!

dziękuję, miska też mi się całkiem podoba, choć muszą nastąpić zmiany, bo właśnie kot zażarł mi rybę- wyjęłam do rozmrożenia i cham zrzucił sobie ze stołu i zjadł w pierwszym momencie miałam ochotę utłuc teraz kombinuję co mogę w zamian

----------------------------------------------------------------

Trenio:


jakby ktoś nie widział to ctr i +

Nogi:

1. Oszczędzałam się, ponieważ nie wiedziałam jak będzie dalej i nie chciałam szarżować jak zając na wiosnę, jak się później okazało słuszniew ost serii 12 powt.
2. Ciężko.. ost seria 13 powt
3. W tej kombinacji morderstwo, ost seria 12 pow
4. Zrobiłam stojąc

Biceps:

1. Za duże obciążenie dobrałam w II serii i III zrobiłam już tylko 10powt., IV nie dałam rady
2. J,w- III i IV nie zrobione

Tric:

1. więcej nie pójdzie
2. jest moc, mogę dołożyć

Brzuch:

1. Przy ostatniej serii myślałam tylko o tym, że muszę dać radę by mieć co Wam dziś napisać dzięki temu skończyłam, bo tak to nei wiem...
2, I seria 20 powtórzeń- ręce strasznie bolały ( bic pali do tej pory) odpuściłam

Wrażenia:

średnio na jeża mi się podoba- a to dlatego,że trwa strasznie długo ( 4 serie wszystkiego niemalże)- trening zajął mi jakieś 2godz z rozrzewką, rozciąganiem maskara

co będzie jutro zobaczymy, ale obawiam się mega zakwasów w bicu- prawy mocno mnie pali do tego stopnia, że ciężko mi pisać..

w ogóle udana dziś jestem- zapomniała wziąć bielizny na zmianę i wyszłam z siłki bez gaci i skarpet a jeszcze musiałam jechać załatwć parę spraw






Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-05-14 21:32:51

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-05-14 21:34:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
aahahaha Mass!! :-* nie zmarzłaś?
czekałam właśnie na wypiskę z pierwszego treningu najważniejsze, że pierwsze koty za płoty, teraz będzie już tylko lepiej! chociaż wlaśnie tak obawiałam się, że ten trening będzie dość długi.. powiedz jeszcze jak się czujesz przy takiej diecie i dość ciężkim treningu? Wszystko ok?

btw, a to ci kocur bezczelny!!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha niee, na szczęście w Wawie dziś w miarę ciepło było

kotka kocham ją nad życie, ale czasem mam ochotę zabić

wiesz co, ja mam odwrotny problem niż się obawiałam - w ogóle nie czuję głodu i zapominam o posiłkach

przyznam, że bałam się tego treningu tzn połączenia braku ww i siłowni, ale było całkiem znośnie- na rozgrzewce tylko bardzo się spociłam - chyba ostro temp mi skoczyła, ale nie wiem czy to przez dietę później było już ok, aż do brzuszków- w ostatniej serii spięć dziwnie się poczułam, ale tak to wszystko ok, podołałam

ciężko było, ale dokładnie tak jak mówisz pierwsze lody przełamane- następnym razem już będę wiedzieć co i jak

btw, właśnie zobaczyłam, że nie dopisałam w tabelce nazw ćwczeń na bic , tric i brzuch, a więc:

bic- 1 Uginanie ramion ze sztangą łamaną
2 Uginanie młotkowe siedząc ze sztangielkami

tric 1. uginanie francuskie ze sztangą łamaną
2. prostowanie ramienia bokiem w podporze

brzuch- spięcia i przyciąganie kolan do brzucha w zwisie

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-05-14 22:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
oh jak strasznie chciałabym nie czuć głodu i zapominać o posiłkach... cieszę się, że dobrze się czułaś na treningu i w ogóle, też wlaśnie bałam się, że może Ci być ciężko przy niskich węglach..

ahhh zwierzaki są kochane

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dajesz radę. Fajnie Ci z tą dietą, Marta była łaskawa, nie to co u mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO na utrate wagi - tłuszczu?

Następny temat

Jadospis - proszę o weryfikację :)

WHEY premium