SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/ Massmarols/ I pods. str 46 / II podsumowanie str. 100

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Tak podejrzewalam Jak masa to juz od razu jasniej i latwiej bedzie dobrac trening i miske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
PS. na masie fajnie jest Duzo jedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie mam nic przeciw, ale boję się, że Szefostwo zapomniało, a już się napraszać nie chcę więcej to i wylałam swój żal..eh to z zazdrości jak paczę jak zapydalacie a sama się miotam, bo nie wiem co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale u mnie jjest dokladnie to samo Skonczylam pierwsza redukcje, zrobilam 2 tyg przerwy, poniewaz Iza jest na urlopie, wiec zgapilam trening od Katlak, a z miska jade ta sama

U mnie jest jeszcze co redukowac, wiec sie nie denerwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, nie ja sie nie denerwuję, ja po prostu jak nie mam nad sobą bacika to głupieję - wzięłam sobie na czas urlopowy stare FBW i do wczoraj nim jechałam, teraz skończyłam, z ww wyszłam na prostą i wypadało by coś zacząć działać, tyle, że nie wiem co i nie wiem od kogo zgapiać.. nie chcę wyjść na niecierpliwca matka boska redukcyjna broń, tyle, że samotnie się czuję tak bez opieki Szefowych no i dziś jakoś pękło i napisałam co na serduchu było...proszę o wybaczenie za te żale!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A wez poczytaj jakis dziennik jakiejs Lady co se gore dobudowywala Zobacz jaki maja trening i zacznij robic po tym FBW, przeciez nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie szukam takiej podobnej w miarę wymiarowo i celowo do mnie... i jeszcze nei znalazłam dzięki Bunia za odwiedziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A Ruda nie masowala, ona tez gruszka? Kittie robila mase, ale ona nizsza, no i ona robila dol...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie grucha, raczej prostokąt... wszystko w brzuch i lędźwia mi idzie... Wrong jest prostokątem, ale Ona jest pro więc na niej nie mam co się wzorować, bo daleka droga..

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-08-22 22:29:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Mass, no co Ty twarda jesteś...wiem,że nie est tak łatwo samemu coś wykminić...
Ale napewno któraś mdra głowa coś rozsądnego podpowie, a może zgap jakiś fajny trenio

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO na utrate wagi - tłuszczu?

Następny temat

Jadospis - proszę o weryfikację :)

WHEY premium