SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/ Massmarols/ I pods. str 46 / II podsumowanie str. 100

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
haha no niby tylko minka a wyszło zabawnie

Strach do lekarzy chodzić - co oni czasem nie wymyślą

Przeziębiona? eee to może aż tak nie szalej z aero, ewentualnie zrób tyle na ile kochana się czujesz

buzi, podglądam, 3 mam kciuki

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz co to jest taki miły uroczy,nieogarnięty Pan, który nigdy nie odmawia mi L4 i prawie zawsze udaje mi się od niego wydębić skierowanie tam gdzie chcę- nawet nie w głowie byłoby mi podważać jego teorie i się z nim kłócić on ma swój świat i ja nie mam zamiaru go burzyć

nie wiem właśnie.. mam nadzieję,że nie bo sesja się zbliża i w pracy niezły sajgon mam teraz... mam nadzieję, że to chwilowa słabość tylko- dziś wypiję herbatkę z lipy na noc i jutro powinno już być dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A pan doktor nie wspomniał o "potencjale zakwaszającym" zbóż, strączków, a przede wszystkim cukru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta: o skutkach nadmiernego spożywania cukru słowem się nie zająknął- natomiast przekonywał mnie, że popełniam wielki błąd i porcja "pełnoziarnistych płatków" ( idę o zakład, że chodziło mu o jakieś musli lub inne fitness) z rana działa zbawiennie na poziom insuliny stabilizując go i dostarczając energii na cały dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Minął I tydzień na nowym rozkładzie,wrzucam dzisiejsze wymiary + za radą Kendry kupiłam fałdomierz więc będą wzbogacone o fałdy:

Triceps:20mm
Brzuszna: 19mm
Udo: 22mm

O tyle dobrego, że jak widać jestem otłuszczona równo..



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dziewczyny ja śledzie kupuję z wiaderka w zalewie woda+sól Jak chciałam kupić majtasy w słoiku to skład mnie przeraził i zrezygnowałam.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
massmarols
Minął I tydzień na nowym rozkładzie


Ketoza jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca
massmarols
Minął I tydzień na nowym rozkładzie


Ketoza jest?


przed chwilą sprawdzałam- kolor ciemno różowy, czyli ++

samopoczucie w miarę dobrze- głowa tylko boli codziennie ( na szczęście nie cały czas) no i głodna jestem strasznie- łapię się ciągle na myśleniu o jedzeniu i ślinię na samą myśl o tym czego to ja bym nie zjadła ( zazwyczaj jest to kawałek chleba z masłem) , a jak już zjem to co mi wolno to dalej czuję jakieś ssanie w środku... tak jest od piątku.. chyba to chora psychika się domaga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zdecydowanie psychika brak ww=brak głodu.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem Aniu, znam doskonale to uczucie- wielokrotnie już przez nie zawalałam dietę.. grunt to mieć świadomość tego i tłumaczyć sobie, że to głowa płata mi figle, nie organizm.. no i nie pozwolić na to by to przejęło nade mną kontrolę- lata praktyki robią swoje.. jak to przeczekam to już później będzie dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO na utrate wagi - tłuszczu?

Następny temat

Jadospis - proszę o weryfikację :)

WHEY premium