SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/ Massmarols/ I pods. str 46 / II podsumowanie str. 100

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Massmarols kochana jakie piękne spadki!! Nie wiem czego Ty sie doszukujesz w tych zdjęciach- jest naprawdę okeeej gratuluję!
Fajnie że trening robię ten sam co Ty- mogę, podglądać i podglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziękuję kochana :-* to dopiero początek

podglądaj, podglądaj - jesteś tu u mnie zawsze mile widziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Massmarols, kochana, widac roznice! nogi ladne bardzo bardzo!
Gratulacje, lecisz dalej!!


trzymaj kciuki za mnie, bo w niedziele mijaja 4 tygodnie z ladies i tez przymierzam sie do zrobienia malego zestawienie, ale powiem szczerze ze boje sie troszke zrobic zdj... boje sie ze mam za duze oczekiwania wobec siebie i jak zobacze rezultat na zdjeciach, to moge sie czasem podlamac!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
laski nie wazne co teraz wanze ze postęp jest i zmiany w głowie zachodzą. Czas mija cokolwiek z nim sie nie zrobi, a u was on pracuje dla was. Oby tak dalej a do wakacji sylwetka plażowa gwarantowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóż to, czas i tak i tak upłynie, szczególnie, że wiosna idzie i coraz przyjemniej się robi

także melamanka co by cm nie pokazał to i tak najważniejsze jest to co Ty robisz dla siebie i to, że to co teraz to tylko etap przejściowy- takie przepoczwarzanie będzie dobrze!

testuję dziś strączki jako główne źródło ww i muszę powiedziec, że ciut "zapchana" się czuję i gazy są oj są... zobaczymy jak będzie wieczorem, bo jeszcze jeden posiłek z fasolą mnie czeka..

23.02 DNT:

Micha 1800 kcal 130B/130W/85T

1. Omlet z mąki żytniej
2. Sałatka z fasolą i indykiem
3. łosoś z soczewicą
4. Placuszek z fasoli z bananem
5. twaróg z masłem i prochem

Trenio:

ATG dzień 1, plus jakaś wytrzymka i pewno skakanka czy cuś




Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-02-23 16:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
massmarols, bardzo się cieszę, że poprawiłam Ci humor - nieskromnie to było moim zamiarem Przepoczwarzajmy się zatem jak najskuteczniej Miłego dnia Kochana!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmiany widać. A z brzuchem to dałaś czadu, najbardziej bokiem widać. Oby tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Massmarols
Aaahahaha jakie slowo! przepoczwarzac sie! Przepoczwarzajmy się wiec!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shaneeya :-*

Justyna_P9 dziękuję, ja nie widzę - wzdęcia zabijają efekt

melmanka tak mi się pokojarzyło poczwarki- przepoczwarzanie się- motyle ehehe coś w stylu brzydkie kaczątko etc .

_____________________________________________________________________

Ciężko mi...

po tych strączkach neiszczęsnych...

u m i e r a m

wczoraj wieczorem koncert na całego ( jak dobrze, że byłam sama w domu choc przyzmam, że ledwo ze sobą wytrzymywałam) dziś od rana to samo, pomimo wizyty "tam godzie król chodzi piechotą"

hmm nie wiem czy strączki są dla mnie, ale daje im jeszcze jedną szansę- zobaczymy jak będzie dziś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
hehe to ja juz chce byc motylkiem! wszystkie juz badzmy!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO na utrate wagi - tłuszczu?

Następny temat

Jadospis - proszę o weryfikację :)

WHEY premium