SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137993

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Moj chlop znowu na ryby poszedl, ciekawe czy cos zlowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja tam żadnych ryb nie toleruję, cudowałam na różne sposoby no i nie ma bata A im tłustsza, tym dla mnie gorsza
A co dziwne, owoce morza lubię

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Neysha
Tez jajecznicę robię. Na obiad gołąbki, a na kolację nie mam planów, ale wciągnęłabym jakiegoś wędzonego rybsona. Jadł ktoś tego łososia na ciepło z Biedry?


ja jadłam robiłam go albo na masle i do tego sos śmietanowy z kaparów, albo w sosie koperkowym albo z zielonymi oliwkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
A ja owocow morza nie lubie Czasem tylko krewetki w malych ilosciach i koniecznie w salatce ;)
A makrele wedzona, lososia i sledzie moglabym codziennie jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
krewetki tygrysie z biedronki mogę codziennie jeść , łososia najlepiej lubie w sushi albo dzikiego wędzonego a makrela lubie ale w ograniczonych ilosciach bo jak przegne to mnie mdli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Krewety czy inne ślimaki wcale mnie nie pociągają. Idę spać bo jajecznica czeka ;) paa

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
A wy znowu o żarciu...a ja głodna jestem...
Chyba Wszyscy Śpią...

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-07-20 23:23:49

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Wstawaaaać

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ja od 6 na nogach. Mamy remont. Chłopaki szlifują. A ja ogarniam mieszkanie powoli. Myje i chowam wszystko po szafach, jak skończą szlifować będzie można już wstępnie sprzątać Potem będę malować

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Ja od 5.50 i już zdążyłam pół wyspy objechać

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium