SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137930

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jak będzie miała więcej niż 5 lat to pewnie będzie dostawać red bulle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale ja tez jadlam slodycze jak bylam mloda i bylam normalna Co prawda wolalam mieso, ale bali mi sie podawac tyle ile chcialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Unknovvn, ja już odpuszczam, bo dzień w dzien przyłażą rodzice z dzieciakami, kupują im KAWĘ, często normalną kofeinową, z naturalnych składników to w tych kawach to jest może lód, o ile mrożona, a reszta cukier i to jeszcze chemiczny i potem dziw, że dzieci grube. Z energy drinami na kolonii walczyłam, bo dzieciaki zgrzewkami kupowały w lidlu, panie przy kasie szczęśliwe, rodzice nie reagują, a kurde, to nie alkohol i nie zabronisz -_-' A rodzice - no na koloniach są, bawić się chcą w nocy, niech piją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Mnie musieli szybko zacząć miensem karmić, bo żadnych kaszek nie chciałam, mleka nie chciałam, warzywka też słabo szły ale miensko jak najbardziej - i lekarz się poddał i kazał matce karmić mnie mięsem z ziemniakami, skoro nic innego nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
nie rozumiem, moja siostrzenica wypila irn bru (tutjesze jak sie okazalo z kofeina-nie wiedzielismy bo to jak oranzada) i kolezanka poczestowala ja pepsi to miala takie lomotanie serca ze musiala polezec i sie niezle wystraszylismy, to jest normalna reakcja 12latki na kofeine..

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
U mnie uznali, ze to nienormalne, ze dzieciak z kawalem kielbasy chodzi zamiast z ciasteczkiem. A kielbaska dobra byla, swojska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
A mnie karmili kurczakiem, a koooocham białą kiełbasę <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ja też ze swojską chodziłam po dworze

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja sie wychowalam na wsi, kuraki tez byly, ale swojskei. A tak w ogole to uznalam, ze u mnie nie bylo najgorzej, bo wlasciwie do 19 roku zycia czyli wyjazdu na studia to ja na dobrym zarciu zylam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Też na dobrym żyłam, ale ja wyjechałam już do liceum
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium