SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Puszkę gotowanego skondensowanego mleka A jak się przesłodziło to worek chipsów, żeby wyregulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A ja byłem chudy jak szczapa, tzn wyzylony na maksa mimo tych ilości cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja tyć też nie tyłam zbytnio, póki się ruszałam, jak na pół roku musiałam przestać to trochę sadełka zebrałam - ale co to jest, 57 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ja ważyłem 70 parę i można było się anatomii uczyć na mnie. Szkoda, że foty spłonęły razem z twardym dyskiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
to ja tyle ważyłam

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Fakt, smiecie kosztują więcej. Też się balam o studencką kieszeń a nie jest źle - wychodze podobnie. Jednak KFC, McDonald i słodycze to drożyzna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Hubert81

nie oszukujmy się, śmieciowe żarcie jest droższe. Nakupiłaś za 180 zł żarcia na kilka dni, a na jogurciki, jakies pierdoły i słodycze szło by kilkadziesiąt zł dziennie.


A no skąd, proszę Cię! Mieszkam w Warszawie, w dodatku w Centrum, gdzie ogólnie żarcie jest droższe niż np w mojej rodzinnej miejscowości. Moje dzienne "śmieciowe" niedietetyczne, złe, wstrętne jedzenie wygląda np tak:

rano bułka z masłem i plasterkiem wędliny + pomidor

w południe obiad w pracy: najczęściej frytki, jakiś kotlet, surówka- zamykam się zawsze w max. 12zł za posiłek + po obiedzie batonik

w domu po pracy kanapka czyli powtórka z poranka lub jakaś zupa z proszku

na kolację znowu kanapka - ja niestety żyję ( żyłam!!! )na kanapkach

W weekedny koło 13 gotowałam jakąś zupę (uwielbiam zupy) i potrafiłam zjeść jedynie zupę, 3 michy przez cały dzień.

w sezonie czereśnie, truskawki w ciągu dnia


Ja dużo ważę, ale mało jem. Tzn jem niezdrowo, same węgle praktycznie jakby na te kanapki spojrzeć. Ale na jedzenie wydawałam z 300zł miesięcznie, serio.


Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-07-22 14:15:44

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
mi idzie te 300zł, na wysokich tłuszczach sięgało nawet 500zł bo olej kokosowy to 100zł

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No żywiąc się zupą przez cały dzień to i można się w 8 zł zmieścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Curwa, ja we wtorek 60e a już w piątek leciałam uzupełniać zapasy i ponad 50 Dobrze, że do PL wracam - jedzenie w normalnych cenach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium