SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138001

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Och matko, nie wyglądasz na tyle

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bry. Nie chce mi się wychodzić na ten upał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No mój jest 10 lat starszy, zawał był w tym roku w styczniu - bolało go, miał duszności to się" położyłem się spać i przeczekałem bo nie wiedziałem co to". Nawet by nie wiedział że miał gdyby nie to, że po 2 dniach trzustka odmówiła współpracy. Stare a głupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Kittie dzięki wielki

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Saida, 41,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
idę zjeść owsiankę na białku coś czuje że z jedzeniem będzie dziś u mnie lipa bo od rana mam żołądek zciśnięty z nerwów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Arphiel: tyle że przy takiej wyższej podaży tłuszczu i obcięci ww w przypadków sercowych pacjentów trzeba być bardzo restrykcyjnym i tu nie ma miejsca na wyskoki typu ciastko, batonik czy nagle 4 jabłka dziennie - bo wszystko idzie w p***iet i można się ukrzywdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
18 urodziny wypadają mi w tym roku we wtorek, trochę lipnie - jak tu zalać na początku tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mój zrobił identyczny numer, zawału dostał w sobotę w nocy, to sobie wyszedł na balkon pooddychać - w lutym, -15 stopni
A w poniedziałek poszedł do lekarza w pracy, a ten go erką już do szpitala zawiózł i w troponinach zawał dopiero wyszedł. A potem przez to oddychanie na balkonie dostał zapalenia płuc

Rok później już dużo bardziej rozległy zawał, taki książkowy można powiedziec.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
I dlatego ja wracam do domu za mordę trzymać krótko i monitorować sytuację
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium