SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137938

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kurde trza się przebadać w końcu jak tam podzespoły funkcjonują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
moj padre ma 73 lata a uparty jak osiol- z wiekiem mu przyszlo

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-07-25 08:40:15

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
W ogóle stary, mgr inż rolnik ostatnio ja byłam w domu mnie zniszczył: "a ty wiedziałaś, że gluten to białko, ja dowiedziałem się ostatnio" K.urwa, jak on tą ARkę skończył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mój jest niereformowalny - po zawale rzucił fajki na 3 miechy (teraz znowu jara 2 paczki dziennie ), najpierw schudł 20kg, teraz z powrotem przytył (lubi ciasta, ciasteczka itp. rzeczy) i teraz chce znowu wziąć sie za siebie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No mój palić przestał. Póki co od stycznia nie pali i dobrze mu idzie. Ale on raz 6 lat nie palił i potem znowu zaczął więc kto go tam wie...
Mój żyje wedle zasady "dobre bo słodkie" więc też łatwo nie będzie
Anister: o dziwo podejrzewałam, że mojemu z wiekiem z upartością będzie coraz gorzej - jak z jego ojcem,, a on się robi jednak trochę bardziej "do życia"


Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-25 08:49:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
moj sie izoluje, po latach pracy w ciezkich (glosnych) warunkach, slyszy polowe bo mu sie pogarsza, ale do lekarza od uszu nie pojdzie-bo wstyd, wiec mu tak wygodnie widac, aparat nosi tylko jak telewizje w srodku nocy oglada, tak poza tym to ma wyyebane na rozne tematy . Zatem moj robi sie zupelnie 'nie do zycia' jego wybor

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
myslicie ze jak juz przyszlam do roboty to moge znalezc wymowke i jakos stad wyjsc? zapowiada sie pierwszy ladny dzien od 2mcy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ze swoim ojcem mam podobnie, jak kittie - przez całe życie uparty jak osioł, wojny w domu były niesamowite, bo ja charakterek mam po tatusiu, ale z wiekiem łagodnieje

Anister, nagła niestrawność?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ech... najgorsze będzie to pilnowanie właśnie. Własnych rodziców jeszcze bym upilnowała ale chodzi o teściów
Mój ojciec z nadwagą, za to żre co chce a zdrowy jak ryba, z tym, że u niego słodycze wpadają raz na miesiąc w ilosci jedno ciastko, czy 2 kostki czekolady.
Anister migrena? rozwolnienie? bół zęba (tylko przy tym czeba dobrze udawać)?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mialam wolne w poniedz/piatek i w pt znowu bedzie wolne a w polowie nast tyg zaczynam urlop , eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh musze tu zostac

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium