SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
brzmi to pocieszająco chociaż jak słucham 18 nasto- latka to zasób słownictwa jest powalający
- " no zrobiłem ten tego"
ja: Kuba ale co
-no wysłałem te ten tegesty myk mykiem
a rozmowa dotyczyła wysyłanych faktur pocztą priorytetem

aaa ostatnio wysyłając 30 listów nie wpadł na to że do przyklejania znaczków służy gąbeczka wszystkie polizał i biedny musiał sobie kupic pączka żeby zabić ten smak

Zmieniony przez - katlak w dniu 2012-07-20 15:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
trzeba juz mu bylo tego paczka zasponsorowac, skoro sie tak poswiecil Chyba sie nie zatrul tym klejem od znaczkow? Amoze on liczyl na jakies dzialanie tego kleju

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-07-20 15:35:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
chyba nie w każdym razie nie zauważyłam znaczącej różnicy w stanie jego umysłu ale polew miałam z niego cały dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Mój osiemnastolatek pod koniec roku szkolnego prężył się przede mną jak to jest przygotowany z polskiego i walnął, że Pana Tadeusza Sienkiewicz napisał. Krwawi moje matczyne polonistyczne serce, oj krwawi, nie sądziłam, że doczekam...
A czytałam cholera jego mać po 20min dziennie codziennie, żeby to po 20 czasami po 1h20min czytałam. I to były jedyne książki, które przyswoił.
I to moje własne dziecko jest, krew z krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Może umysł ścisły z niego?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A moze zacznie czytac pozniej... fela, moj rodzony brat zaczal czytac ksiazki dla przyjemnosci po stonczeniu studow, czyli mial 24 lata A wczesniej wydawalo mu sie to glupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
On burza hormonow, a ty mu o ksiazkach Poczekaj, wyszumi sie, to zacznie czytac ksiazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Fela_72
Raczej ściśnięty


Kuba coś tam czyta ale nie lektury zaliczając polski nad niemnem przeczytał w 15 minut na i internecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Jestem molem ksiazkowych, a Nad Niemnem nie zdzierzylam, te cholernie nuudne opisy przyrody

Imho, oni juz powinni przestac katowac mlodziez takimi ramotkami, a dac cos co moze zainteresowac wspolczesnego 18 latka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium