SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137988

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
i jak zrezygnuje po studiach to plac im 70tys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Zayebiście było! Jedno z lepszych przeżyć w moim życiu. Ja lubię dyscyplinę i lubię poruszać w zgodzie z wyznaczonym planem działania. Nie ma planu - jest chaos i zadyma Pan Major był mną zachwycony, bo byłam doskonałym strzelcem i w ogóle, jako jedyna samica w grupie byłam o wiele bardziej sprawna od facetów.
Ale powiem szczerze, że jak skończyłam analitykę i dostałam wezwanie do wstawienia się w komisji uzupełnień to zgłupiałam Potem okazało się że każdy dostaje - do korpusu medycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ja mogę polecić każdemu maturzyscie startowanie do SGSP, warto!!! byłabym młodsza to bym pewnie poszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66225
znajomy ojca po wacie siedzial jako informatyk w sztabie generalnym potem na placowce nato w brukselii a teraz tam dostal Kontrakt bezposrednio od nato i nie narzeka na kase itd. jak sie dobrze zakreci to mozna meic fajen zycie po wacie :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
WAT to zayebista uczelnie i ja bym się szczerze mówiąc długo nie zastanawiała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
no dokładnie, Wat to powazna uczelnia, mozna dobrze po NIej zyc, jak sie dobrze trafi, no i sie ma ambicje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Po wszystkim można dobrze żyć jak się umiesz zakręcić i zrobić użytek z tego z potrafisz Ja znam takiego co po 6 klasach podstawówki żyje bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
no tylko curwa mi ten akademik-koszary i proszenie o przepustki nie pasi, ja mam jakiestam pasje i zycie artystyczne, jezdze se coraz na jakies zawody, tu medal, tam medal, i to by mi wszystko ucieklo na wacie. Za to mialabym kase i zycie nie na agrnku starych ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
pewnie
ja uwazam, ze kazdy kto ma w dzisijeszych czasach zawód jest wygrany, a jak juz sie jest mistrzem w danym fachu to mozna sie kształcic dowoli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium