SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138591

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniam, zielona herbatka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Paulino mam podobnie dzisiaj, 7 godzin zapierdzielu bez ani grama jedzenia i nawet nie przymuliło specjalnie, dopiero pod koniec osłabłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja to dzisiaj nawet od roboty się wykręciłam - turlamy się z psem między sofą a łóżkiem

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-23 17:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja jak córcia Kittie mam zapalenie oskrzeli to moja pierwsza choroba od dziesięciu lat i użalam się nad sobą na maksa.
Cierpię okropnie i codziennie biegam do lekarza żeby sprawdzał czy jeszcze nie mam zapalenia płuc
I oczywiście żegnam się ze światem codziennie wieczorem i spisuję rady życiowe dla dzieci żeby miały jak mnie zabraknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ooo Fela to ma tak jak ja: jak mnie metka od majtek uwierała w plecy to doszłam do wniosku że mam dyskopatię, jak krzywo spałam i bolał mnie kark to miałam zapalenie opon, a jak mi się okres spóźniał to miałam ciążową chorobę trofoblastyczną - tak czy siak, za każdym razem gotuję się na śmierć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ty hipochondryku mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Jak mi zrobili ekg na którym wyszło tętno 50 (lekarz mi dal skierowanie do kardiologa) ale ja wcześneij już rodzinę poinformowałam, że będę miałą rozrusznik serca. A jak wyszedł kręgozmyk oświadczyłąm mężowi, że za chwilę będę miała operację i śruby w kręgosłupie i musi się nauczyć opiekować niepełnosprawną żoną
A potem doświadczam cudownych uzdrowień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Hubert: to nie hipochondria - przezorny zawsze ubezpieczony i gotowy, nic mnie nie weźmie z zaskoczenia

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-23 19:08:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A co to za roznica A tak tylko sie martwisz na zapas ja jestem skrzywiona w druga strone. Nie pamietam kiedy mialam robione jakiegolwiek badania. Moze mam anemie albo niedoczynnosc trzustki a ja nic o tym nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bunia ja jestem analitykiem medycznym diagnostą - ja nie muszę badań robić, ja stawiam autodiagnozy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

forma lato