SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
ja upasiona od gotowych.....słodkich uzależniaczy
cóż choroba, trzeba leczyc


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-07-20 12:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
moge jesc domowe obiadki - przez ostatni czas zauwazyłam - ale unikac jak ognia słodyczy to bedzie cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
ja wlasnie nie, ja od wlasnymi rekami ukreconego chleba i milosci do gotowania ( i probowania )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja gotuje żarcie na szybko i na zapas - potem wyjąć z lodówki i wcinać. Dzień jest za krótki, żeby się z 5 posiłkami po 2h użerać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja chyba nie lubie jedzenia, tzn. musze sie nawpyerdalac jak jestem glodna, ale tak zeby sie zapchac, tak to mogloby nie istniec. matka tak miala i dlatego wazyla 50kg/170cm cale zycie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Zyrafka, ja pisalam gdizes, ze jak przestalam jesc slodycze (tak na 100%) to problemy sie rozwiazaly, a waga sama spada choc nie kiwnelam palcem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
dobra nie moge na siebie patrzec jak tak siedze , brzuch mi zwisa.......................skąd on sie wziął?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Własnie Madzia bo widzisz w tym cały problem
a Ty nic a nic nie liczyłaś tylko odstawiennictwo?


ja zreszta tez długo nie liczyłam, jadłam wg intuicji oprócz gówien słodkich i spadało pięknie

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-07-20 12:22:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
odstawilam, a jak odstawilam i przysieglam, ze nie tkne nawet jogurtu z cukrem to sie okazalo, ze nie mam sie czym zapychac i jedzenie jest uciazliwe, a tak to weszylam za slodkim w kolko i zamiast obiadu szlo ciastko, jakos upasc to sie bardzo nie upaslam, ale zdrowie podupadlo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium