SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137978

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
nie ma łatwo, niestety. Owszem są tacy co mają genetykę fajną i szybciej widać efekty, ale żeby wyglądać trzeba zapitalać. Kajtek, bo najważniejsze, żeby widzieć te zmiany, a jeśli nie widzisz, to właśnie warto zapytać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dear Mr, I would like to terminate my employment with .... as of ... . Yours,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a dla mnie największą frajdą jest to że po 10 latach wkońcu jem i nie cuduje z tygodnia na tydzień inna dietą i wiecznymi wyrzutami sumienia że ją złamalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
Seahorse, ja jestem właśnie "na wyjeździe" u rodziców i oni myśleli, że może jakiś wnuk się szykuje, bo ja jem i jem. Mięso i mięso, jajka, mięso i znowu jajka i warzywo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
katlak a dla mnie moja dupa jest wyznacznikiem zarówno zewnętrznie jak i wewnętrzenie...bo wreszcie codziennie przepraszam idę z potrzebą

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
jesli chodzi o jedzenie, to ja sie naprostowalam w ciagu ostatnich 2 lat Po prostu zdalam sobie sprawe, ze kada taka goopota to coraz wiecej na liczniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
terminate juz bylo, byl solicitor, a potem Julian otrzezwial i zrozumial, ze musi ze mna pracowac, bo jestem jedyna osoba, ktora wie jak mu zrobic analize i wlasnie w piatek zdecydowalam sie na takie oswiadczenie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
tzn. pracowac jako freelancerem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
zemsta jest rozkosza bogow...bo chyba Julian ma klientow i nie zdazy wynajac programisty z zewnatrz

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
Kajtek, to super. Ja kiedyś wierzyłam, że jogurciki pomagają! Co za d****izm, nie jem od roku jogurtów żadnych i jest o 180 stopni lepiej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium