SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A wiesz, ja jak studiowałam na AM analitykę do profesor nam tłumaczył zależność tłuszcz-cholesterol i cukier-cholesterol jak pambuk przykazał - ale lekarzyki studia pokończyli w latach 80` i 70` i nie chce się wiedzy uzupełniać i aktualizować bo po co, skoro kasa i tak wpada a ludzie wciągają jak odkurzacze - bo słowa lekarza święte. I tak to się wszystko toczy po najmniejszej linii oporu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
to jest dość szokujące, ze nikt im nie weryfikuje wiedzy co kilka tat chociaż :/

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Hm... Mój tata odstawil słodycze zupełnie, je warzywa a cholesterol i tak ma za wysoki :( Musze podpatrzeć co on takiego zjada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A po co? Historia medycyny jest historią omyłek - najpierw wymyślili, że jajka to prosta droga do zawału teraz trzeba się z tego wycofać powoli i ostrożnie. Jak kiedyś Semmelweis zasugerował kolegom, żeby myć rączki między sekcją a odbieraniem porodu to może mniej pacjentek umrze to go obśmiali I dość długo upłynęło, zanim uznano jego racje i zaczęto dostrzegać że jednak miał rację i nie był idiotą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
SeaHorse: cukier to nie tylko słodycze. Praktycznie wszystkie gotowe produkty można podejrzewać o obecność cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
SeaHorse
Hm... Mój tata odstawil słodycze zupełnie, je warzywa a cholesterol i tak ma za wysoki :( Musze podpatrzeć co on takiego zjada...


Za wysoki czyli jaki?
Stosunek LDL/HDL jaki?
Stosunek TG/HDL jaki?

Nie ma co panikowac nawet przy całkowitym na poziomie 250, najważniejsze sa ww zależności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Kittie, racja. Ale będzie dzisiaj czytanie etykiet :P Zobaczymy co tata zjada :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Hubert, nie wiem dokladnie jaki ale lekarka wzięła mnie na rozmowę mówiąc, ze Tata powinien isc do kardiologa (oczywiście wolami go tam zaciągnąc nie mogę) i jest w gronie osób z wysokim ryzykiem zawału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
kitttie
A po co? Historia medycyny jest historią omyłek - najpierw wymyślili, że jajka to prosta droga do zawału teraz trzeba się z tego wycofać powoli i ostrożnie. Jak kiedyś Semmelweis zasugerował kolegom, żeby myć rączki między sekcją a odbieraniem porodu to może mniej pacjentek umrze to go obśmiali I dość długo upłynęło, zanim uznano jego racje i zaczęto dostrzegać że jednak miał rację i nie był idiotą


Nie wymyslili, tylko lobby koncernów farmaceutycznych i opłacanie "wiarygodnych badań naukowych" przez te koncerny doprowadziły do paranoi cholesterolowej , zanizenia "bezpiecznej" wartości cholesterolu i pakowania kazdemu, kto ma powyżej 200 (a mozna mieć taki mając wszystkie składowe w normie) statyn, na czym zbili miliardowe zyski. Smutne ale prawdziwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
To twój ojciec widzę taki jak mój - do lekarza to co najwyżej w czarnym worku
Ale mój się zawału dorobił, nierozległego na szczęście i nawet by o tym nie widział, gdyby nie to że mu trzustka siadła po 3 dniach. No i chyba w końcu się przestraszył trochę, bo zaczął uważać bardziej na siebie.
Hubert: no z tym lobby koncernów farmaceutycznych to jest prawda, ale też nie należy przeceniać jego wpływów bo nauka swoje też wie, jak by nie to, to wszyscy byśmy byli w czarnej dupie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium