SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137951

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Cierpienia młodego Wertera to książka tak szalenie idiotyczna, nudna i bezsensowna że w ogóle nie wiem co robi w spisie lektur - nikt ze zdrową psychiką nie czytał tego z entuzjazmem Może te dzieci "emo" dzisiejsze lepiej się w tym odnajdują
Dla mnie te opisy przyrody były długie do wyrzygania. A moi ulubieńcy, do których muszę oczywiście dorzucić Franza K. skupiali się na ludziach i na tym co ludzie mają w głowach, bez idealizowania a wręcz w drugą stronę. I fajnie A 1984 też jest jedną z moich TOP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
aaa na punkcie lit holocaustowej mam fiksacje do tej pory oj mocno ona mój stosunek do świata zdeterminowała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
natomiast jedną z moich ukochanych lektur było Ferdydurke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Uff nadrobiłam

chciałam powiedzieć, że jeśli po długiej przerwie zaczynam suplementację magnezem, to nasilają mi się objawy niedoboru w pierwszych dniach, zwłaszcza skurcze i nerwobóle

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Fela: to możemy sobie rękę podać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Moje spojrzenie na świat aktualnie determinuje ten temat Która wymyśliła tytuł?
Iza mnie wsadziła na chwilę na głodówkę. Albo się przez tą metkę (tatar też mnie prześladuje) zaślinię śmiertelnie, albo w końcu się złamię i się crash pójdzie paść Weźcie szybciej ten spam kończcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
spam sie rozwija! zawsze o jedzeniu i doopach a dzisiaj o literaturze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
shrimp: mety to akurat nie robiłam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium